«В дорозі» Михайло Коцюбинський

«В дорозі» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2297 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В дорозі» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «В дорозі» – філософсько-ліричне оповідання, в якому змальовано прагнення головного героя знайти своє місце в житті, йдучи за покликом свого серця. Кирило – відповідальний революціонер, який вирішив присвятити себе служінню партії. Проте раптом, опинившись серед природи та людей, далеких від політики, він починає справді насолоджуватися життям…

Михайло Коцюбинський майстерно змалював внутрішню боротьбу Кирила, його важкий крок назустріч новому, відходу від минулих навичок та стереотипів. Особливої чутливості надає кохання до простої та відкритої дівчини, і Кирило поринає в це почуття з головою.

Чи вдасться головному герою до кінця відстояти своє право на вільне й яскраве життя, побороти в собі прагнення до революційних ідеалів, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «В дорозі» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою.

Автор зачіпає важливе питання, що є актуальним і зараз – сміливість розпочати жити по-новому та усвідомлено звільнитися із в’язниці внутрішніх зобов’язань, що заважають звичайному людському щастю. Ці прогресивні ідеї були дуже сміливими на початку минулого століття.

Якщо вам цікава історія товариша Кирила та його вибір, пропонуємо скачати книгу «В дорозі» Михайла Михайловича Коцюбинського на нашому сайті в будь-якому з форматів – fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши найзручніший безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В дорозі» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «В дорозі» Михайла Коцюбинського

Чорт! Він має право. Право на повне життя… право двадцяти літ… Право одного життя, що не повториться більше… Хто заборонить? Хто може? Хто може згасить його "я", стерти всі кольори, знищити запах… хоч би то було потрібне для тисячі других?

Чорт! Він має право. Право на повне життя… право двадцяти літ… Право одного життя, що не повториться більше… Хто заборонить? Хто може? Хто може згасить його "я", стерти всі кольори, знищити запах… хоч би то було потрібне для тисячі других? Других, яких навіть не знає. Чорт! Він не оддасть їм всього… він має право й собі щось лишити…

Все в нім кипіло і гнало по хаті, од стіни до стіни, з кутка в куток.

"Зрадник!" Хай йому скажуть се у лице! Тоді побачать…

Йому сказали се у лице! Те друге, що жило у ньому, те справжнє і невгомонне "я". "Я", що так ясно горіло у ньому… палило в полум'ї все особисте, нечисте, звіряче. Але перше змагалось, боролось, хотіло жити, кричало про своє право й тягло до себе.

Їх помирила втома. Безбарвна і каламутна, вона дрімала десь в глибині, наче туман під водою, і тільки ждала, щоб простягти звідтіль свої липкі обійми…

Зате по ночах його мордувало. У сні здавалось, що він щось мусить, щось конче мусить зробити — й не може. Не має сили. Збирає всю міць, напружує волю, змивається потом — й не може. А мусить… Боліло.

Кирило не чув докорів. Красу природи і її спокій пив хтиво, як спраглий воду, без думки і без сумніву. Як щось належне. Загублене щось і знайдене знову. Здалеку часом, як з-під землі, долітала до нього луна знайомих сигналів, але така бліда, безсила, що зараз вмирала. І він не хотів її слухать.

Скачати безкоштово книгу «В дорозі» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «В дорозі» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *