«В катакомбах» Леся Українка

«В катакомбах» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2100 переглядів

Короткий зміст книги «В катакомбах» Лесі Українки (анотація)

Книга «В катакомбах» – драматичний твір Лесі Українки, роботу над яким вона завершила у 1905-му році. Цю поему вважають однією з найвизначніших у світовій літературі на антирелігійну тематику. Поетеса присвятила дану роботу А. Кримському, якого називала своїм побратимом.

Вперше твір вийшов друком у 1906-му на сторінках періодичного видання Полтавщини «Рідний край». Якщо читати онлайн книгу «В катакомбах» Лесі Українки українською мовою, то стане зрозуміло, що йдеться у ній про християнські общини, які існували, за словами самої поетеси, у 2-му столітті нашої ери. Катакомби поблизу Рима стають місцем, де і розгортаються події.

Саме там починає збиратись спільнота людей, до яких приєднується персонаж з іменем Неофіт-раб. Коли єпископ починає свою проповідь, головний герой з перших же його слів розуміє, що не може погодитись зі сказаним. Так і починається серйозна дискусія на тему волі – фізичної і духовної.

Щоб дізнатись, як саме розгорталась розмова між персонажами поеми, варто скачати книгу «В катакомбах» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого електронного ресурсу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «В катакомбах» Лесі Українки та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «В катакомбах» Лесі Українки: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «В катакомбах» Лесі Українки і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «В катакомбах» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «В катакомбах» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *