«В катакомбах» Леся Українка

«В катакомбах» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
898 переглядів
898 переглядів

Про книгу «В катакомбах» Лесі Українки

Книга «В катакомбах» – драматичний твір Лесі Українки, роботу над яким вона завершила у 1905-му році. Цю поему вважають однією з найвизначніших у світовій літературі на антирелігійну тематику. Поетеса присвятила дану роботу А. Кримському, якого називала своїм побратимом.

Вперше твір вийшов друком у 1906-му на сторінках періодичного видання Полтавщини «Рідний край». Якщо читати онлайн книгу «В катакомбах» Лесі Українки українською мовою, то стане зрозуміло, що йдеться у ній про християнські общини, які існували, за словами самої поетеси, у 2-му столітті нашої ери. Катакомби поблизу Рима стають місцем, де і розгортаються події.

Саме там починає збиратись спільнота людей, до яких приєднується персонаж з іменем Неофіт-раб. Коли єпископ починає свою проповідь, головний герой з перших же його слів розуміє, що не може погодитись зі сказаним. Так і починається серйозна дискусія на тему волі – фізичної і духовної.

Щоб дізнатись, як саме розгорталась розмова між персонажами поеми, варто скачати книгу «В катакомбах» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з допомогою нашого електронного ресурсу.

Завантажити безкоштовно книгу «В катакомбах» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «В катакомбах» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *