«В ніч на двадцять перше» Світлана Румянцева

«В ніч на двадцять перше» Світлана Румянцева

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
707 переглядів
707 переглядів

Про книгу «В ніч на двадцять перше» Світлани Румянцевої

Важко сказати, чого більше в книзі «В ніч на двадцять перше» – лірики та проникливого кохання чи гостросюжетних фантастичних пригод? Талановита українська письменниця Світлана Румянцева створила хвилюючу казкову історію про тендітну, але сміливу дівчину, яка вирішила кинути виклик своїй долі. Як відомо, відчайдушні люди отримують стільки випробувань, щоб ледь встояти на ногах у протистоянні життєвим бурям.

Юна дослідниця та мандрівниця Кессі опинилася наодинці зі страшним штормом, проте це було її рішення – піти на ризик заради чийогось життя. Отримавши на своєму судні сигнал про допомогу, головна героїня поспішала до цього загадкового місця, проте сама опинилася в небезпеці у відкритому морі.

Корабель було зруйновано вщент, а нещасну прибило до берегів незнайомої місцевості. Прийшовши до тями, Кессі почала звикати до нового життя, навіть не розуміючи, у якій реальності вона знаходиться.

Після пережитих страждань на дівчину чекала винагорода – зустріч з Енді, який теж свого часу був зламаний особистою трагедією. Виявляється, часові межі в цій місцевості були зовсім іншими: з моменту морського шторму минуло вже двадцять чотири роки, а не кілька днів! Кессі відчуває неймовірну тугу за рідними й друзями, але Енді намагається підтримати дівчину. Почуття, що поступово заповнюють серця молодих людей, мають стати чарівними ліками для обох.

Повість «В ніч на двадцять перше» – це історія внутрішнього пошуку свого «Я», загубленого серед кількох світів. Письменниця порушує питання свободи та прив’язаності та зовсім по-новому розглядає поняття «кохання».

Чи можна відпустити людину, якщо не уявляєш без неї свого життя? Що обрати: поклик серця чи здоровий глузд? Романтичні ілюзії, зливаючись з гіркою реальністю, дають несподіваний результат.

Пропонуємо вам читати онлайн цю глибоку й багатошарову книгу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Скачати «В ніч на двадцять перше» Світлани Румянцевої ви також можете на нашому сайті, обравши будь-який з наступних форматів книги – fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «В ніч на двадцять перше» Світлани Румянцевої

Рекомендації

Відгуки на книгу «В ніч на двадцять перше» Світлани Румянцевої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *