«В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томас Еріксон

«В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томас Еріксон

  • Назва: В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти
  • Письменник: Томас Еріксон
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Фолио
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-966-03-8307-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1256 переглядів
1256 переглядів

Про книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона

Чи часто ви стикалися з ситуацією, коли ви взагалі не розуміли людини? Ви настільки різні, що не маєте навіть найменшої можливості знайти спільну тему для бесіди або навіть підтримати якусь розмову. Напевно у вашому житті були такі особистості. А що ви про них думали? Ідіоти, психопати або просто інші люди?

У цьому всім можна легко розібратися. Для цього рекомендуємо вам почати читати онлайн книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона українською мовою. Автор всіх людей ділить на чотири основні типи, і описує особливості кожного з них.

Всі люди – це чотири кольори: червоні, сині, зелені та жовті. Якщо ви не могли розібратися в таких психотипах, як холерики, сангвініки, меланхоліки і флегматики, з книгою «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» у вас це вийде без проблем.

Крім самих понять, ви знайдете і рекомендації, як розуміти кожен тип людей. Адже всі ми різні, і це абсолютно нормально, коли ви когось вважаєте дивним. Більш того, ви зможете подивитися на себе з боку, і дізнатися про те, чи розуміють вас оточуючі і ким взагалі вас вважають.

Ви можете скачати книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши один з форматів: rtf, fb2, txt, epub.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *