«В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томас Еріксон

«В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томас Еріксон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
17414 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона (анотація)

Чи часто ви стикалися з ситуацією, коли ви взагалі не розуміли людини? Ви настільки різні, що не маєте навіть найменшої можливості знайти спільну тему для бесіди або навіть підтримати якусь розмову. Напевно у вашому житті були такі особистості. А що ви про них думали? Ідіоти, психопати або просто інші люди?

У цьому всім можна легко розібратися. Для цього рекомендуємо вам почати читати онлайн книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона українською мовою. Автор всіх людей ділить на чотири основні типи, і описує особливості кожного з них.

Всі люди – це чотири кольори: червоні, сині, зелені та жовті. Якщо ви не могли розібратися в таких психотипах, як холерики, сангвініки, меланхоліки і флегматики, з книгою «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» у вас це вийде без проблем.

Крім самих понять, ви знайдете і рекомендації, як розуміти кожен тип людей. Адже всі ми різні, і це абсолютно нормально, коли ви когось вважаєте дивним. Більш того, ви зможете подивитися на себе з боку, і дізнатися про те, чи розуміють вас оточуючі і ким взагалі вас вважають.

Ви можете скачати книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши один з форматів: rtf, fb2, txt, epub.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» Томаса Еріксона

Одна відповідь до “В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти”

  1. Настя Настя сказав:

    З коментарів після книги про психопатів я дізналась про ранішню роботу Еріксона “В оточенні ідіотів”. Достойна книжка, для мене навіть більше користі принесла ніж та, що я прочитала першою. РЕкомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *