«В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон

«В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20512 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона (анотація)

Шведський журналіст і письменник, психолог із соціальних комунікацій Томас Еріксон став усесвітньо відомим після виходу книги «В оточенні ідіотів». Автор винайшов свою модель поділу людей на психологічні типи, на чотири кольори за логікою поведінки і темпераментом. Проте є люди, яких не можна віднести до жодного типу. Йдеться про психопатів, з якими потрібно поводитися вкрай обережно. Нова книга Томаса Еріксона дає відповіді на питання: що твориться в голові психопата і чим він відрізняється від інших людей; як «вирахувати» психопата; як захиститися від його маніпуляцій? Звичайно, не кожен психопат є божевільним серійним убивцею. Але більшість з них — серед нас: у вашому районі, на роботі або навіть у вашій родині. Настав час раз і назавжди дізнатися, як вони маніпулюють вами, — поки не стало надто пізно!

Слухати аудіокнигу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томаса Еріксона

Одна відповідь до “В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших”

  1. Надія Надія сказав:

    Це неймовірно, але книга В оточенні психопатів допомогла мені налагодити стосунки з людьми, я краще почала їх розуміти. Виявляеться все не так і складно. Подобається, що автор простими словами доносив сенс, не потрібно було гуглити терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *