«В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати» Джордж Саймон

«В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати» Джордж Саймон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5624 переглядів
5624 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати» Джорджа Саймона (анотація)

У нашому житті дуже багато тих людей, які готові зробити все можливе заради своїх цілей. І добре, якщо людина просто цілеспрямована і займається саморозвитком. Але є звичайні маніпулятори, і ми навіть можемо не підозрювати, що потрапили в їхні пастки. Книга «В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати» Джорджа Саймона розкриє секрет того, як виглядають маніпулятори та як їх правильно розпізнавати.

Напевно, у вас були ситуації, коли ви не можете прийняти рішення – просто сумніваєтеся в тому, що все робите правильно. Або, можливо, ви відчуваєте, що у вас є слабкі сторони, і ними вміло користуються інші. Не можете відмовити комусь в якомусь проханні, навіть якщо це буде певною мірою шкодити вам? Не можете постояти за себе, бо не вистачає сміливості кривднику все висловити в обличчя? Вітаємо, навколо вас маніпулятори. А вам потрібно попрацювати і над самооцінкою, і зрозуміти, як діють такі люди, щоб вони більше вами не користувалися.

Книга дуже пізнавальна для всіх та кожного. Навіть якщо ви вважаєте, що ви досить сильні характером і з вами жарти погані, насправді ви можете навіть не підозрювати, що хтось вами маніпулює. Це стосується не лише роботи, а й особистого життя.

Маніпулятори вміло отримують те, що їм потрібно, будучи токсичними особистостями, оскільки вони отруюють життя іншим. Потрібно вміти швидко позбавлятися від них, розставивши пріоритети і чіткі кордони. Ця книга допоможе вам з цим впоратися дуже швидко – ви легко зможете прочитане застосовувати у реальному житті буквально одразу ж.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати» Джорджа Саймона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати» Джорджа Саймона

2 відповіді до “В овечій шкурі. Маніпулятор. Виявити та здолати”

  1. Kira Kira сказав:

    Прочитала книгу і зрозуміла, що всі люди – маніпулятори)) Всі ми потроху так вчиняємо з іншими, але є прям шкідники, і їх варто уникати.

  2. Валерія Валерія сказав:

    ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *