«V означає Vендета. Абсолютне видання» Алан Мур, Девід Ллойд

«V означає Vендета. Абсолютне видання» Алан Мур, Девід Ллойд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1564 переглядів
1564 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «V означає Vендета. Абсолютне видання» Алана Мура, Девіда Ллойда (анотація)

Жахна оповідь про втрату свободи та ідентичності у тоталітарному світі, правдоподібному до щему, «V ОЗНАЧАЄ VЕНДЕТА» — одне з найбільших досягнень у світі коміксів, що стало визначальним для своїх творців, Алана Мура та Девіда Ллойда. Вибудувана надзвичайно пронизливо й розумно, ця революційна історія оприявлює водночас задушливу природу життя в тоталітарній поліційній державі й відчайдушну силу людського духу, що постає проти неї.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «V означає Vендета. Абсолютне видання» Алана Мура, Девіда Ллойда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «V означає Vендета. Абсолютне видання» Алана Мура, Девіда Ллойда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *