«В пошуках Аляски» Джон Грін

«В пошуках Аляски» Джон Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9636 переглядів
9636 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В пошуках Аляски» Джона Гріна (анотація)

Книга «В пошуках Аляски» – дебютна праця талановитого американського письменника Джона Гріна, автора пронизливих і глибоких історій в жанрі young adult. Цей захоплюючий твір буде цікаво читати онлайн не тільки підлітковій аудиторії, а й дорослим людям – вона глибоко занурює в психологію підростаючого покоління, розкриває прагнення та потреби молоді, а також руйнує безліч стереотипів, які поєднуються з аморальною та легковажною поведінкою підлітків.

Головний герой книги Майлз Холтер – звичайний шістнадцятирічний школяр, який живе у замкненому світі навчання. Він не може похвалитися справжніми друзями, проводить весь час з книгами та має специфічне захоплення: колекціонує передсмертні висловлювання відомих людей.

І одного разу хлопець нарешті наважується на те, про що мріяв не один рік – він змінює школу в пошуках справжнього життя – яскравого та небезпечного, з нотками авантюризму та шаленими емоціями. У новій школі Майлз дізнається, що таке дружба і зрадництво, потрапляє у полон до алкоголю та цигарок, пізнає справжнє кохання та отримує перший сексуальний досвід.

Проте ейфорія від щастя тривала недовго: розкішна дівчина Аляска, яка відкрила перед Холтером світ почуттів і фантазій, раптово зникає. Разом зі своїми друзями головний герой розпочинає розслідування цієї трагічної події, переступаючи грань між легковажними розвагами та дорослим життям з його прикрощами, жорстокістю та несправедливістю.

Майлз вчиться багатьом важливим речам: розрізняти фальш та істину, виокремлювати життєві пріоритети, розв’язувати моральні дилеми, прощати, досягати цілей… До яких кінцевих результатів приведуть його прагнення та уроки життєвої мудрості, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «В пошуках Аляски» Джона Гріна.

Роман «В пошуках Аляски» написаний легкою мовою, проте саме цим приваблює Джон Грін – своїм умінням захопити читача власними роздумами на серйозні та актуальні теми, пов’язані з моральним самовдосконаленням. У книзі ви не знайдете повчань і моралізаторства, проте вона залишає потужний філософський післясмак.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В пошуках Аляски» Джона Гріна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В пошуках Аляски» Джона Гріна

Одна відповідь до “В пошуках Аляски”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Мені подобається читати сучасні молодіжні романи, вони завжди повертають мене у часи, коли і я буда юна. Книга «В пошуках Аляски» саме з таких. Цей твір — дивовижна емоція, яка залишилась зі мною навіть тоді, коли я дочитувала останню сторінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *