«В путах Шайтана» Михайло Коцюбинський

«В путах Шайтана» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1665 переглядів

Короткий зміст книги «В путах Шайтана» Михайла Коцюбинського (анотація)

Книга «В путах Шайтана» – оповідання Михайла Коцюбинського, що входить до «кримського циклу» письменника. Крим займав особливе місце в його житті – Коцюбинський бував там кілька разів і завжди захоплювався природою Криму, традиціями кримських татар, досліджував їхнє життя, звичаї, релігійні обряди тощо.

Починаючи читати онлайн книгу «В путах Шайтана» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою, знайомимося з кримськотатарським селом, його мешканцями, родинними обов’язками та особливостями мусульманської релігії.

Одна з ключових ідей твору – опис становища жінки у мусульманській родині. Головна героїня Емене – звичайна татарська дівчина, яка змушена підкорятися давнім звичаям, проте вона прагне оновлення традиційної системи поглядів, вимагає зовсім іншого сприйняття жінки.

Цікаво спостерігати за конфліктом двох систем – Заходу і Сходу, які мають зовсім різні цінності. Важливо вміти знаходити компроміс, розумний баланс між новаторським і традиційним. Особлива роль в оповіданні відводиться природі – її романтичний опис робить твір атмосферним та колоритним, підкреслює духовні цінності та внутрішній світ персонажів.

Усі бажаючі можуть скачати книгу «В путах Шайтана» Михайла Михайловича Коцюбинського у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який із запропонованих форматів електронних книг: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «В путах Шайтана» Михайла Коцюбинського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «В путах Шайтана» Михайла Коцюбинського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «В путах Шайтана» Михайла Коцюбинського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «В путах Шайтана» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «В путах Шайтана» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *