«В сталевих грозах» Ернст Юнґер

«В сталевих грозах» Ернст Юнґер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2629 переглядів
2629 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В сталевих грозах» Ернста Юнґера (анотація)

Книга «В сталевих грозах» Ернста Юнґера вперше була видана у 1920 році і через деякий час стала бестселером. Роман автобіографічний і більше схожий на особистий щоденник людини, яка безпосередньо була на війні. Події відбуваються під час Першої світової, коли письменник служив у лавах німецької армії.

Ернст Юнґер почав вести особистий щоденник 30 грудня 1914 року, коли їхав потягом на Західний фронт. В його руках був нотатник на невелику кількість сторінок, куди він вирішив записувати все, що здавалось важливим. Після того у нього з’являлись нові зошити, які він повністю списував. Так тривало до 1918 року, коли письменник отримав серйозне поранення.

З цих записів і склалась книга, яку тепер може прочитати кожен бажаючий. А оригінальний рукопис автора зберігається в архіві у Німеччині у своєму первозданному вигляді. Хоча сам автор своє творіння неодноразово редагував і перевидавав. І у деяких випадках ці зміни у тексті суттєві настільки, що змінюється контекст, а відповідно й сприйняття твору.

У книзі можна побачити війну очима молодого хлопця. Він намагався все показати саме таким, яким воно й було, у тому числі й власне життя на цій війні – побут, умови, у яких доводилось перебувати, людей, що знаходились поруч, солдатські розмови. У той же час він шукав хоч якийсь сенс у всьому, що відбувається, і розмірковував над поняттям смерті, дивлячись щодня їй в очі…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «В сталевих грозах» Ернста Юнґера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «В сталевих грозах» Ернста Юнґера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «В сталевих грозах» Ернста Юнґера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В сталевих грозах» Ернста Юнґера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *