«В’язень Неба» Карлос Руїс Сафон

«В’язень Неба» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4640 переглядів
4640 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона (анотація)

Книга “В’язень Неба” є третьою частиною тетралогії з містичною назвою “Цвинтар забутих книжок”. Після моторошних розслідувань та розплутування цілої низки інтриг, пов’язаних з магічними метаморфозами та ритуалами, Карлос Руїс Сафон нарешті вирішує розставити всі крапки над “і”, зануривши читача в життєві таємниці головних героїв – Даніеля, Ферміна та Давида.

Починаючи читати книгу “В’язень Неба”, зустрічаєшся зі знайомими персонажами, перестрибнувши з ними аж у кінець п’ятдесятих років XX століття. Даніель Семпере продовжує тримати свій невеличкий букіністичний магазин, його друг Фермін працює разом з ним, а Давид Мартін вже не талановитий письменник, а справжній шизофренік. Прийшов час дізнатися, що насправді являла собою сім’я Даніеля, що відбувалося з Ферміном у тюремних стінах та де насправді знаходиться кладовище забутих книг – джерело всіх неприємностей у Барселоні.

Все починається з того, що Даніель помічає незвичну тривожність Ферміна. Загадковий привід з минулого дозволяє зазирнути у далекий 1939 рік, коли Фермін знаходився у тюрмі страшного замку Монтжуїк. Як виявилося, його сусідом був сам Давид Мартін – центральна фігура з другої частини циклу, роману “Гра янгола”. Якщо ви хочете побачити, яким дивним чином доля об’єднала трьох героїв та їхніх родичів, радимо скачати й прочитати книгу “В’язень Неба”.

Ви майже не побачите у романі містики, кривавих злочинів чи детективних розслідувань – усього, чим були сповнені минулі частини цієї саги. Проте тут є душевна атмосфера та пронизливий драматизм, трагічні події та неочікувані співпадіння.

Карлос Руїс Сафон вміє грати словами й сюжетними лініями, вражати неочікуваними поворотами та багатогранністю образів. Цей твір – не виключення. Спочатку здається, що автор розкриває всі таємниці та ключові питання, починаючи з витоків цієї драматичної історії, але у фіналі бачиш: питань залишається не менше, ніж відповідей. Все відкриється у четвертій і заключній частині серії під назвою “Лабіринт духів”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *