«В’язень Неба» Карлос Руїс Сафон

«В’язень Неба» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона

Книга “В’язень Неба” є третьою частиною тетралогії з містичною назвою “Кладовище забутих книг”. Після моторошних розслідувань та розплутування цілої низки інтриг, пов’язаних з магічними метаморфозами та ритуалами, Карлос Руїс Сафон нарешті вирішує розставити всі крапки над “і”, зануривши читача в життєві таємниці головних героїв – Даніеля, Ферміна та Давида.

Починаючи читати книгу “В’язень Неба”, зустрічаєшся зі знайомими персонажами, перестрибнувши з ними аж у кінець п’ятдесятих років XX століття. Даніель Семпере продовжує тримати свій невеличкий букіністичний магазин, його друг Фермін працює разом з ним, а Давид Мартін вже не талановитий письменник, а справжній шизофренік. Прийшов час дізнатися, що насправді являла собою сім’я Даніеля, що відбувалося з Ферміном у тюремних стінах та де насправді знаходиться кладовище забутих книг – джерело всіх неприємностей у Барселоні.

Все починається з того, що Даніель помічає незвичну тривожність Ферміна. Загадковий привід з минулого дозволяє зазирнути у далекий 1939 рік, коли Фермін знаходився у тюрмі страшного замку Монтжуїк. Як виявилося, його сусідом був сам Давид Мартін – центральна фігура з другої частини циклу, роману “Гра янгола”. Якщо ви хочете побачити, яким дивним чином доля об’єднала трьох героїв та їхніх родичів, радимо скачати й прочитати книгу “В’язень Неба”.

Ви майже не побачите у романі містики, кривавих злочинів чи детективних розслідувань – усього, чим були сповнені минулі частини цієї саги. Проте тут є душевна атмосфера та пронизливий драматизм, трагічні події та неочікувані співпадіння.

Карлос Руїс Сафон вміє грати словами й сюжетними лініями, вражати неочікуваними поворотами та багатогранністю образів. Цей твір – не виключення. Спочатку здається, що автор розкриває всі таємниці та ключові питання, починаючи з витоків цієї драматичної історії, але у фіналі бачиш: питань залишається не менше, ніж відповідей. Все відкриється у четвертій і заключній частині серії під назвою “Лабіринт духів”.

Завантажити безкоштовно книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона

Рекомендації

Імбир для душі
Імбир для душі Ірина Олександрівна Мацко
Шоколад
Шоколад Джоан Гарріс
Шалена
Шалена Клої Еспозіто

Відгуки на книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона