«В’язень Неба» Карлос Руїс Сафон

«В’язень Неба» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1807 переглядів
1807 переглядів

Про книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона

Книга “В’язень Неба” є третьою частиною тетралогії з містичною назвою “Кладовище забутих книг”. Після моторошних розслідувань та розплутування цілої низки інтриг, пов’язаних з магічними метаморфозами та ритуалами, Карлос Руїс Сафон нарешті вирішує розставити всі крапки над “і”, зануривши читача в життєві таємниці головних героїв – Даніеля, Ферміна та Давида.

Починаючи читати книгу “В’язень Неба”, зустрічаєшся зі знайомими персонажами, перестрибнувши з ними аж у кінець п’ятдесятих років XX століття. Даніель Семпере продовжує тримати свій невеличкий букіністичний магазин, його друг Фермін працює разом з ним, а Давид Мартін вже не талановитий письменник, а справжній шизофренік. Прийшов час дізнатися, що насправді являла собою сім’я Даніеля, що відбувалося з Ферміном у тюремних стінах та де насправді знаходиться кладовище забутих книг – джерело всіх неприємностей у Барселоні.

Все починається з того, що Даніель помічає незвичну тривожність Ферміна. Загадковий привід з минулого дозволяє зазирнути у далекий 1939 рік, коли Фермін знаходився у тюрмі страшного замку Монтжуїк. Як виявилося, його сусідом був сам Давид Мартін – центральна фігура з другої частини циклу, роману “Гра янгола”. Якщо ви хочете побачити, яким дивним чином доля об’єднала трьох героїв та їхніх родичів, радимо скачати й прочитати книгу “В’язень Неба”.

Ви майже не побачите у романі містики, кривавих злочинів чи детективних розслідувань – усього, чим були сповнені минулі частини цієї саги. Проте тут є душевна атмосфера та пронизливий драматизм, трагічні події та неочікувані співпадіння.

Карлос Руїс Сафон вміє грати словами й сюжетними лініями, вражати неочікуваними поворотами та багатогранністю образів. Цей твір – не виключення. Спочатку здається, що автор розкриває всі таємниці та ключові питання, починаючи з витоків цієї драматичної історії, але у фіналі бачиш: питань залишається не менше, ніж відповідей. Все відкриється у четвертій і заключній частині серії під назвою “Лабіринт духів”.

Скачати безкоштово книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона

Рекомендації

Відгуки на книгу «В’язень Неба» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *