«В’язні орхідеї» Любіра Рай

«В’язні орхідеї» Любіра Рай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
388 переглядів
388 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В’язні орхідеї» Любіри Рай (анотація)

Герої збірки еротичних оповідань автора сприймають жінку як «живу богиню з плоті і крові». Через своє захоплення прекрасною статтю вони часто потрапляють у полон почуттів і відчуттів. Власне, задоволення від того спілкування взаємне. В уяві автора саме орхі дея, ця вишукана і неповторна квітка, є справжнім уособленням жі ночності. Всі твори базуються на правдивих фактах, змінені тільки прізви ща, імена та назви місцевостей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В’язні орхідеї» Любіри Рай українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «В’язні орхідеї» Любіри Рай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *