«В житах» Григорій Косинка

«В житах» Григорій Косинка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
610 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «В житах» Григорія Косинки (анотація)

Книга «В житах» Григорія Косинки входить до шкільної програми і вважається обов’язковою для вивчення. Та чому ж цю психологічну новелу варто читати молодим людям, про що розповідає у ній автор? Саме про це й піде мова далі.

Отже, у центрі сюжету знаходиться юнак, якого звати Корній Дізік, від імені якого і розповідається вся історія. Читачам пропонується «побачити» лише один день з його життя, але він сповнений такої кількості емоцій та переживань, ніби проходить значно більше часу. Хлопця вважають дезертиром, тому він змушений ховатись.

Схованкою для головного героя стає поле з житом, тому й назва у твору «В житах». Але жито стає не тільки місцем, де відбуваються події, а ще й багатозначним символом, який уособлює в собі і життя людини з села, і її особистісне становлення, і ставлення до навколишнього світу…

Сидячи у житі, хлопець може милуватись природою і насолоджуватись цими миттєвостями, але настрій його змінюється, щойно він згадує про війну, про смерть, про те, що змушений переховуватись… Він відчуває ненависть до всього того, що відбувається у великому світі, до тієї страшної і кривавої війни, до вбивств людей, які ще так довго могли б жити.

Та одна велика радість у Корнія все ж є – його кохана дівчина Уляна. Разом з нею він губиться в житах, п’яніючи від любові. І у такі хвилини навіть думати не хочеться про те, що їх майбутнє невизначене і ніхто не знає, чого чекати далі…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «В житах» Григорія Косинки українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «В житах» Григорія Косинки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «В житах» Григорія Косинки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *