«Вальдшнепи» Микола Хвильовий

«Вальдшнепи» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
985 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вальдшнепи» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Вальдшнепи» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Твір побачив світ у 1927 році у часописі ВАПЛІТЕ. Його перша частина була опублікована на сторінках п’ятого номера журналу, а друга — в шостому номері. Проте весь тираж другої частини тогочасна влада конфіскувала та знищила.

Сюжет книги розвивається на фоні неймовірної краси пейзажів. Автор занурює читачів у складні стосунки між головними героями, які намагаються знайти відповіді на найболючіші питання суспільно-політичні питання тої епохи.

Головний герой Дмитрій Карамазов являє собою фанатичного комунара, який за роки Громадянської війни вбивав своїх близьких, а також під час відступу вистрілив у потилицю жінці-мародерці. Він без докору сумління виконує найжорстокіші завдання партії. Проте згодом його поглинає розчарування в більшовиках. Карамазов хоче позбутись «великої ідеї», але долучитись до нової ідеології, особливо націоналістичної, йому не по силу.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути всі переживання, які наповнений головний герой, а також спробувати зрозуміти його філософію життя та вчинки.

Скачати книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вальдшнепи» Миколи Хвильового та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вальдшнепи» Миколи Хвильового: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вальдшнепи» Миколи Хвильового і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *