«Вальдшнепи» Микола Хвильовий

«Вальдшнепи» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3545 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вальдшнепи» Миколи Хвильового (анотація)

Книга «Вальдшнепи» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Твір побачив світ у 1927 році у часописі ВАПЛІТЕ. Його перша частина була опублікована на сторінках п’ятого номера журналу, а друга — в шостому номері. Проте весь тираж другої частини тогочасна влада конфіскувала та знищила.

Сюжет книги розвивається на фоні неймовірної краси пейзажів. Автор занурює читачів у складні стосунки між головними героями, які намагаються знайти відповіді на найболючіші питання суспільно-політичні питання тої епохи.

Головний герой Дмитрій Карамазов являє собою фанатичного комунара, який за роки Громадянської війни вбивав своїх близьких, а також під час відступу вистрілив у потилицю жінці-мародерці. Він без докору сумління виконує найжорстокіші завдання партії. Проте згодом його поглинає розчарування в більшовиках. Карамазов хоче позбутись «великої ідеї», але долучитись до нової ідеології, особливо націоналістичної, йому не по силу.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути всі переживання, які наповнений головний герой, а також спробувати зрозуміти його філософію життя та вчинки.

Скачати книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового онлайн українською безкоштовно:



На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Вальдшнепи» Миколи Хвильового

Здається, Толстой говорив, що найважче полюбити ближніх. Я думаю, що найважче їх же таки зненавидіти справжньою ненавистю. Тільки тут можна показати неабияку волю і, коли хочеш, відвагу…

Спогади завжди тривожать і на їхньому фоні дійсність здається яснішою.

Жалість, жалість…! Це вона не дає сказати правду, пригнічує людину.

На світі ще ніколи так не траплялось, щоб панегірики складали тому, хто їх уже не проспівав сам собі…

Скачати безкоштово книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вальдшнепи» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *