«Варан» Марина та Сергій Дяченко

«Варан» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4205 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Варан» Марини та Сергія Дяченко (анотація)

Роман “Варан” є першою частиною двотомного циклу з цікавою романтичною назвою “Бродяча Іскра”. Марина і Сергій Дяченко запрошують читачів поринути у чарівний світ, розділений на дві частини – гірську та наземну. Ця надзвичайна книга доводить, що віра й цілеспрямованість здатні зруйнувати будь-які перепони на шляху до щастя.

Головний герой Варан – звичайний хлопець, який належить до “піддонків” – селян-робітників, які мешкають внизу, серед тотальних злиднів. Щоб не померти з голоду, вони змушені тяжко працювати щодня. Вгорі під хмарами живуть “обрані” – так звані горні. Вони насолоджуються всіма благами – близькістю сонячного світла, розкішшю у палацах і добротних кам’яних домівках, смачною їжею.

Тільки один раз на рік наступає сезон відпочинку – в цей період відбувається злиття обох прошарків суспільства. Піддонки пакують свої речі, садяться в човни та піднімаються вгору до своїх заможних сусідів. Вода, що прибуває в цей період, підіймає їх до самісіньких скель. Це – єдина можливість заробити хоч якісь гроші за допомогою водних прогулянок та екскурсій.

Через кілька тижнів від цього морського курорту не залишається й сліду – вода сходить, а разом з нею відправляються вниз селяни. На зароблені гроші вони купують все необхідне, щоб протягнути до наступного заробітку. Так триває їхнє безбарвне життя, де за щастя вважається збережене життя близьких людей.

Проте не таким виявився Варан – він хотів чогось більшого, майже неможливого. Кинувши виклик своїй долі, залишивши свою сім’ю та кохану, головний герой відправляється на пошуки справжнього щастя – туди, де Пічник розпалить вогонь і зародиться Маг, який знає всі відповіді на вічні питання.

Світ, який створили Марина і Сергій Дяченко у книзі “Варан”, надзвичайно захоплюючий. Цікаво читати про пригодницьку мандрівку Варана, його зустрічі з цікавими казковими персонажами, які поступово розкривають строкатість і багатошаровість фантастичного оточення.

Книга “Варан” надихає на підкорення будь-яких вершин, навіть якщо наше життя втиснуте в обмежені рамки. Якщо ви хочете відчути всю міць її енергетики та сміливо відправитися у подорож власними уявними світами, рекомендуємо скачати й прочитати цей зворушливий твір.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Варан» Марини та Сергія Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Варан» Марини та Сергія Дяченко

Время — самое страшное, что есть на свете. Мы так привыкли к нему… Нас пугает война, голод, моровая язва… тогда как время — хуже войны и мора, мы ничего не можем с ним сделать. Ни заключить мир. Ни найти лекарство. Ни повернуть вспять. Время — полная тьма, и если кто-то потерял в нем что-то — воспоминание… счастливый день… или человека… уже никогда не вернет его.

— Ты боишься, винтовой?

— Это не страх. Это трезвое представление о жизни, которое приобретаешь только с годами.

Мир богат чудесами. И не все из них миленькие.

…императоры меняются, Император остается бессмертным.

Скачати безкоштово книгу «Варан» Марини та Сергія Дяченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Варан» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *