«Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» Марія Деркульська

«Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» Марія Деркульська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1182 переглядів
1182 переглядів

Про книгу «Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» Марії Деркульської

Якими творами можна здивувати сучасних дітлахів? Як змусити їх повірити в диво? Українська письменниця Марія Деркульська створила неординарну та яскраву казку, що зацікавить не лише дошкільнят, а й підлітків і навіть дорослих.

З її книгою «Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» можна вдосталь насміятися і одночасно поміркувати над гіркотою наших реалій. Проте найголовніше, що подарує вам цей твір – захоплюючу мандрівку з молодою відьмочкою Ядвігою, яка випадково потрапила до нашого світу зі своєї магічної реальності.

Ядвіга завжди була невдахою – з дитинства вона постійно потрапляла у різноманітні халепи. Ось і тепер відбулося щось неймовірне – вона прийшла до тями біля дивної споруди, звідки доносилися дитячі голоси. Виявляється, доля закинула молоду відьмочку до сільського дитячого садка «Калинка» якраз в той момент, коли там чекали на нову завідуючу. За іронією долі Ядвіга опинилася на цій посаді, зовсім не розуміючи, чого від неї хочуть.

Всіма зусиллями бажаючи повернутися додому, відьма не помітила, як втягнулася в роботу. Нове життя відкрило для головної героїні справжнє диво – люблячі, турботливі люди та вірні друзі, які стали для неї майже рідною родиною.

Проте, незважаючи на захоплення оточенням, Ядвіга пізнала на собі «бруд» нашого життя. Вона вступає у відчайдушну боротьбу з впливовим бізнесменом, якому прийшлась до вподоби територія затишного садочка. Тільки зараз молода жінка почала розуміти своє справжнє покликання та навіть не уявляла, що стане після того, як їй доведеться повернутися до своєї домівки.

Твір «Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» є надзвичайно зворушливим і світлим, розкриває істинну сутність милосердя, сміливості, вірності та інших кращих людських якостей. З першої до останньої сторінки книга пройнята ласкавим і теплим гумором, а іронічні та магічно-містичні вставки додають певної гостроти.

Пропонуємо вам скачати «Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» Марії Деркульської на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Всі бажаючі читати онлайн цю книгу можуть звернутися до матеріалів нашої електронної бібліотеки, що надаються безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» Марії Деркульської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Варення для відьми, або Казка зі смаком калини» Марії Деркульської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *