«Варто спробувати! Роздуми про волонтерство» Саша Войцехівська

«Варто спробувати! Роздуми про волонтерство» Саша Войцехівська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
41 переглядів
41 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Варто спробувати! Роздуми про волонтерство» Саши Войцехівської (анотація)

Авторка Саша Войцехівська легко та глибоко пояснює, хто такі волонтери і які цінності та навички потрібні для цього виду роботи. Вона також розповідає про те, як кожна дитина може стати частиною позитивних змін у світі через власну активну участь. Ця книга надихає юних читачів на дії та допомагає їм розуміти, що навіть маленькі кроки можуть мати велике значення для інших і для світу в цілому.

Книга створена для тих:

  • хто цікавиться волонтерством
  • кому до вподоби пізнавати щось нове
  • кому хочеться допомагати людям
  • хто є не байдужою особистістю.

З книгою ви гарантовано отримаєте:

  • знання про волонтерство
  • багато цікавої інформації
  • цінне проведення часу
  • розуміння важливості допомоги іншим

Вчіть своїх дітей цінувати волонтерську працю та пізнавати її власними очима, а книга «Варто спробувати!» буде чудовим початком цього навчання


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Варто спробувати! Роздуми про волонтерство» Саши Войцехівської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Варто спробувати! Роздуми про волонтерство» Саши Войцехівської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *