«Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці

«Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2272 переглядів
2272 переглядів

Короткий зміст книги «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці (анотація)

Більшість з нас ставить перед собою надзвичайно серйозні цілі. Ми уважно готуємось по підкорення запланованих вершин, аналізуємо свої майбутні дії, проте часто не враховуємо одного – підтримки, котра допоможе нам в здійсненні мрій. Як заручитись нею та переконати інших, що в нас потрібно повірити? Відповідь ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці українською мовою.

Великі цілі зв’язані з неймовірними ризиками, котрі можуть підстерігати вас в найбільш несподіваних місцях. Навіть коли здається, що найважчий етап позаду, не можна розслаблятись. Адже невдачі можуть наблизитись в той момент, коли ви будете до них зовсім не готовими. Саме для таких випадків вам і потрібна надійна опора – друзі чи партнери, що не підведуть в скрутну хвилину.

Автор книги «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» дає підказки, де знайти людей, котрі будуть готовими підставити своє плече. Вона розповідає, як «відсіювати» зі свого оточення тих, хто бажає вам невдач.

Який він – ідеальний компаньйон для майбутнього бізнесу? Чому не варто розпочинати власну справу з найближчими родичами? Дізнаєтесь, якщо побажаєте скачати книгу «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ваш надійний тил. Як налагодити зв’язки, що приведуть до успіху» Кейт Феррацці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *