«Ватні коліна: роман без слів» Володимир Казаневський

«Ватні коліна: роман без слів» Володимир Казаневський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
570 переглядів
570 переглядів

Про книгу «Ватні коліна: роман без слів» Володимира Казаневського

Володимир Казаневський закінчив Харківський держуніверситет за спеціальністю «Космічна радіофізика» та Київський інститут журналістської майстерності. Лауреат понад 400 премій на міжнародних конкурсах карикатур у 51 країні світу. Були видані авторські графічні романи «Голови», «Спогади літнього Амура», «Шия» – в Україні, «Homo Gibber» («Людина горбата») – у Швейцарії, «VLADIMIR KAZANEVSKY. MODERN WORLD CARTOONIST» – у Китаї. Прозовий роман «Очищення» й оповідання з авторськими ілюстраціями були опубліковані окремою книгою в Києві у 2004 році.

Графічні романи надзвичайно популярні в західних країнах, а в Україні практично відсутні. Вони вигідно відрізняються від найближчих конкурентів, коміксів, більш глибоким смисловим змістом і художнім рівнем.

Роман без слів «Ватні коліна» – це серія самодостатніх малюнків, яка вибудована автором у певній послідовності, при цьому існує зав’язка, розвиток сюжету і кульмінація. Він немов витканий з маленьких притч-малюнків, які розповідають про людей, котрі опустилися на коліна, оскільки перестали поважати себе, і так, плазуючи, продовжували жити. Чи піднімуться ці люди з колін? Чи достатньо у них волі для цього? Хто або що допоможе їм? Роман є яскравою сатирою на сучасне суспільство.

Завантажити безкоштовно книгу «Ватні коліна: роман без слів» Володимира Казаневського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ватні коліна: роман без слів» Володимира Казаневського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *