«Важко бути богом» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

«Важко бути богом» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
193 переглядів
193 переглядів

Про книгу «Важко бути богом» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького

Книгу «Важко бути богом» більшість фанатів сучасної фантастики вважають найсильнішим соціально-етичним романом. І справді, роман справляє враження не тільки своїм захоплюючим сюжетом. Він змушує людей замислитись про справжні цінності, котрі багато людей звикли ігнорувати.

Герой книги отримує нову для себе посаду. Він покидає рідну Землю і опиняється на чужій планеті, що лиш зовні нагадує його рідну. Тут діють зовсім інші закони і саме він повинен спостерігати за тим, чи дотримуються нових правил місцеві. Ця робота дуже напружена та відповідальна. Чи вдасться йому впоратися з нею? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Важко бути богом» Бориса Стругацького та Аркадія Стругацького українською мовою.

Згодом спостерігач розуміє, що на новій планеті у нього майже немає прав. Єдине, що йому дозволено – захищати митців та вчених від численних набігів розбійників. Саме від них залежить майбутнє цього світу, тому вони повинні залишитись живими та здоровими.

Виконуючи свою роботу, герой дуже часто ризикує власним життям. Він іде по лезу ножа, наражаючи себе на небезпеку. Чи виживе він в новому світі? І чи оцінять його старання керівники цього жахливого експерименту? Щоб отримати відповіді, пропонуємо скачати книгу «Важко бути богом» Бориса Стругацького та Аркадія Стругацького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Важко бути богом» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *