«Вбивство у «Східному експресі»» Аґата Крісті

«Вбивство у «Східному експресі»» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
23236 переглядів
23236 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті (анотація)

Аґата Крісті – видатна Королева детективу, твори якої змушують шалено працювати мозок, затягуючи читача й неймовірний лабіринт загадок та інтриг. Її книга “Вбивство у “Східному експресі” – один з найпопулярніших творів британської письменниці.

Разом з легендарним детективом Еркюлем Пуаро ви маєте можливість розслідувати зухвалий злочин, ниточки якого ведуть до багатьох підозрюваних. Задача ускладнюється ще й тим, що в головного героя обмаль часу, тому діяти треба блискавично…

Зав’язка роману “Вбивство у “Східному експресі” починається тоді, коли Еркюль Пуаро вирішив повернутися із Стамбулу додому на відомому “Східному експресі”. Виявилося, що він їде в одному вагоні зі строкатою публікою – тут були представники різноманітних національностей. Уважний сищик одразу на це звернув увагу, бо трішки пізніше його спостереження за пасажирами дуже йому допомогли.

Все розпочалося з того, що один американець попросив Пуаро бути його охоронцем, бо відчував, що його вб’ють. Головний герой відмовився, проте наступного дня загадкового чоловіка дійсно знайшли мертвим у закритому купе. Починаючи розслідування, Пуаро стикається з цілою низкою перепон: виявляється, у кожного пасажира є свої таємниці, тому всі вони потрапляють під підозру. Робота детектива ускладнюється ще й тим, що поїзд застрягає у снігових заметах у безлюдній місцевості.

Книга “Вбивство у “Східному експресі” належить до жанру герметичних детективів – в них розслідування відбувається у замкненому просторі, і серед кількох персонажів обов’язково ховається той самий злочинець. Сюжети таких творів відрізняються особливою гостротою та напруженістю, адже докопатися до істини в обмежених умовах дуже важко.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті

2 відповіді до “Вбивство у «Східному експресі»”

  1. Rina Rina сказав:

    детектив, для мене, починався з творів Агати Крісті

  2. Юлія Юлія сказав:

    Книга «Вбивство у «Східному експресі»» став знаковою в моєму житті, адже це перше знайомство з Агатою Крісті. Це найцікавіший детектив, який я прочитала за останні декілька місяців. Він тримає інтригу від початку до кінця, рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *