«Вбивство у «Східному експресі»» Аґата Крісті

«Вбивство у «Східному експресі»» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2419 переглядів
2419 переглядів

Про книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті

Аґата Крісті – видатна Королева детективу, твори якої змушують шалено працювати мозок, затягуючи читача й неймовірний лабіринт загадок та інтриг. Її книга “Вбивство у “Східному експресі” – один з найпопулярніших творів британської письменниці.

Разом з легендарним детективом Еркюлем Пуаро ви маєте можливість розслідувати зухвалий злочин, ниточки якого ведуть до багатьох підозрюваних. Задача ускладнюється ще й тим, що в головного героя обмаль часу, тому діяти треба блискавично…

Зав’язка роману “Вбивство у “Східному експресі” починається тоді, коли Еркюль Пуаро вирішив повернутися із Стамбулу додому на відомому “Східному експресі”. Виявилося, що він їде в одному вагоні зі строкатою публікою – тут були представники різноманітних національностей. Уважний сищик одразу на це звернув увагу, бо трішки пізніше його спостереження за пасажирами дуже йому допомогли.

Все розпочалося з того, що один американець попросив Пуаро бути його охоронцем, бо відчував, що його вб’ють. Головний герой відмовився, проте наступного дня загадкового чоловіка дійсно знайшли мертвим у закритому купе. Починаючи розслідування, Пуаро стикається з цілою низкою перепон: виявляється, у кожного пасажира є свої таємниці, тому всі вони потрапляють під підозру. Робота детектива ускладнюється ще й тим, що поїзд застрягає у снігових заметах у безлюдній місцевості.

Книга “Вбивство у “Східному експресі” належить до жанру герметичних детективів – в них розслідування відбувається у замкненому просторі, і серед кількох персонажів обов’язково ховається той самий злочинець. Сюжети таких творів відрізняються особливою гостротою та напруженістю, адже докопатися до істини в обмежених умовах дуже важко.

Скачати безкоштово книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *