«Вбивство у «Східному експресі»» Аґата Крісті

«Вбивство у «Східному експресі»» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті

Аґата Крісті – видатна Королева детективу, твори якої змушують шалено працювати мозок, затягуючи читача й неймовірний лабіринт загадок та інтриг. Її книга “Вбивство у “Східному експресі” – один з найпопулярніших творів британської письменниці.

Разом з легендарним детективом Еркюлем Пуаро ви маєте можливість розслідувати зухвалий злочин, ниточки якого ведуть до багатьох підозрюваних. Задача ускладнюється ще й тим, що в головного героя обмаль часу, тому діяти треба блискавично…

Зав’язка роману “Вбивство у “Східному експресі” починається тоді, коли Еркюль Пуаро вирішив повернутися із Стамбулу додому на відомому “Східному експресі”. Виявилося, що він їде в одному вагоні зі строкатою публікою – тут були представники різноманітних національностей. Уважний сищик одразу на це звернув увагу, бо трішки пізніше його спостереження за пасажирами дуже йому допомогли.

Все розпочалося з того, що один американець попросив Пуаро бути його охоронцем, бо відчував, що його вб’ють. Головний герой відмовився, проте наступного дня загадкового чоловіка дійсно знайшли мертвим у закритому купе. Починаючи розслідування, Пуаро стикається з цілою низкою перепон: виявляється, у кожного пасажира є свої таємниці, тому всі вони потрапляють під підозру. Робота детектива ускладнюється ще й тим, що поїзд застрягає у снігових заметах у безлюдній місцевості.

Книга “Вбивство у “Східному експресі” належить до жанру герметичних детективів – в них розслідування відбувається у замкненому просторі, і серед кількох персонажів обов’язково ховається той самий злочинець. Сюжети таких творів відрізняються особливою гостротою та напруженістю, адже докопатися до істини в обмежених умовах дуже важко.

Завантажити безкоштовно книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті

Завантажити книгу «Вбивство у «Східному експресі»» у форматі:

Рекомендації

Кишеня, повна жита
Кишеня, повна жита Аґата Крісті
Оголошено вбивство
Оголошено вбивство Аґата Крісті
Містична річка
Містична річка Денніс Лігейн
Книга дзеркал
Книга дзеркал Юджин Овідіу Кіровіц

Відгуки на книгу «Вбивство у «Східному експресі»» Аґати Крісті