«Вбивці квіткової повні: таємниця індіанських убивств та народження ФБР» Девід Ґренн

«Вбивці квіткової повні: таємниця індіанських убивств та народження ФБР» Девід Ґренн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2796 переглядів
2796 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вбивці квіткової повні: таємниця індіанських убивств та народження ФБР» Девіда Ґренна (анотація)

1920-ті роки. Хвиля таємничих убивств та зникнень прокочується племенем осейджів; на їхній території в Оклахомі було знайдено нафту, і вони – один з найзаможніших народів світу за доходом на душу населення. Родичів Моллі Буркгарт отруюють і розстрілюють одне за одним. Та це лише початок – скоро гинути починають і інші члени племені, а також ті, хто брався розслідувати ці вбивства самотужки.

Молодий директор ФБР Дж. Едґар Гувер береться за справу, яка стала однією з перших для агенції. Він наймає колишнього Техаського Рейнджера Тома Вайта і формує команду підпільних оперативників, аби розплутати цю таємницю.

Історична документальна розвідка Девіда Ґренна занурить читача у світ жадоби і корупції на території останнього клаптика Дикого Заходу США.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вбивці квіткової повні: таємниця індіанських убивств та народження ФБР» Девіда Ґренна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вбивці квіткової повні: таємниця індіанських убивств та народження ФБР» Девіда Ґренна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *