«Вчись у природи творчого спокою…» Євген Плужник

Вірш «Вчись у природи творчого спокою…» Євген Плужник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
886 переглядів
886 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Вчись у природи творчого спокою…» Євгена Плужника

Вчись у природи творчого спокою
В дні вересневі. Мудро на землі,
Як від озер, порослих осокою,
Кудись на південь линуть журавлі.

Вір і наслідуй. Учневі негоже
Не шанувати визнаних взірців,
Бо хто ж твоїй науці допоможе
На певний шлях ступити з манівців?

Аналiз вiрша «Вчись у природи творчого спокою…» Євгена Плужника

“Вчись у природи творчого спокою…” – вірш Євгена Плужника.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Вчись у природи творчого спокою…” Євгена Плужника українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вчись у природи творчого спокою…» Євгена Плужника та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вчись у природи творчого спокою…» Євгена Плужника: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вчись у природи творчого спокою…» Євгена Плужника і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Вчись у природи творчого спокою…» Євгена Плужника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *