«Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвін Ялом

«Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
423 переглядів
423 переглядів

Про книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома

Книга «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» написана таким відомим письменником, як Ірвін Ялом. Цей твір покликаний мотивувати читача на нові звершення та зайнятись своїм саморозвитком.

Чи цінуєте ви своє життя? Хотіли би ви вміти насолоджуватись кожній секунді вашого буття на цій Землі? Відчуття страху перед смертю лякає як старих, так і людей молодшого віку. Автор розкаже вам, як здолати страх перед неминучістю та прийняти те, що всі ми смертні. Завдяки гумору та іронії, читати книжку доволі просто. На її сторінках ви дізнаєтесь про причини та наслідки своїх деструктивних думок, а також про інструменти, які допоможуть сприймати життя простіше.

Ви будете вражені, як зміниться ваше життя, якщо ви будете використовувати в своїй буденності поради, які наведені в книзі. Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома українською мовою, то вам відкриється рецепт щасливого життя без страхів за майбутнє.

Скачати книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *