«Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвін Ялом

«Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9692 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома (анотація)

Книга «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» написана таким відомим письменником, як Ірвін Ялом. Цей твір покликаний мотивувати читача на нові звершення та зайнятись своїм саморозвитком.

Чи цінуєте ви своє життя? Хотіли би ви вміти насолоджуватись кожній секунді вашого буття на цій Землі? Відчуття страху перед смертю лякає як старих, так і людей молодшого віку. Автор розкаже вам, як здолати страх перед неминучістю та прийняти те, що всі ми смертні. Завдяки гумору та іронії, читати книжку доволі просто. На її сторінках ви дізнаєтесь про причини та наслідки своїх деструктивних думок, а також про інструменти, які допоможуть сприймати життя простіше.

Ви будете вражені, як зміниться ваше життя, якщо ви будете використовувати в своїй буденності поради, які наведені в книзі. Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома українською мовою, то вам відкриється рецепт щасливого життя без страхів за майбутнє.

Скачати книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» Ірвіна Ялома

2 відповіді до “Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті”

  1. Олександра Олександра сказав:

    Книга Вдивляючись у сонце для мене дуже важлива, вона повернула мене до життя та навчила його цінувати. Я довго боялась її, тому що вона в якомусь розумінні про смерть, а я її дуже боялась. Не бійтесь, читайте.

  2. Ірина Ірина сказав:

    «Вдивляючись у сонце» змінила моє життя, я ніби поговорила з собою та прийняла важливе рішення. Страх більше не володіє мною, я можу вільно жити не думаючи про смерть. Цю книгу варто прочитати всім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *