«Вечори на хуторі біля Диканьки» Микола Гоголь

«Вечори на хуторі біля Диканьки» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1464 переглядів
1464 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя (анотація)

Дивитися фільм «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1961) онлайн російською мовою:

Книга «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя була першим його твором (якщо не рахувати ще одну поему, яку він перед цим написав, але не підписував своїм ім’ям, а брав псевдонім), і стала чи не найвідомішою (а найулюбленішою для багатьох читачів точно!) у творчій спадщині. Працював письменник над її створенням з 1829 року по 1832. Перша частина вийшла друком у 1831 році, а друга – через рік.

У кожній з частин книги міститься по декілька розповідей, які (ніби) розповідає дяк Хома Григорович. Він справжній запорожець, який знає чимало історій. Розповідаючи їх, він ніби поєднує минуле і реальність, правду і вигадку. І хоч події у оповідках відбуваються у різні періоди часу (то у 19 столітті, то у 17 або у 18), це ніяк не заважає їх сприймати і слідкувати за дійством. Уся «картинка» сприймається цілісною, бо відчувається зв’язок між часовими періодами і їх духовна єдність.

Почавши читати книгу, ви поринете у цікавий, фантастичний, казковий, але при цьому такий реальний світ, де літають відьми і чорти, де відбувається подія з назвою Сорочинський ярмарок, де українським дівчатам спокою не дає Басаврюк, де святкують Івана Купала за всіма традиціями, де відбуваються містичні і загадкові події в невеликому українському селі…

Навіть якщо ви ще не читали цю книгу повністю, то деякі окремі історії знаєте точно, бо за їх сюжетами навіть кінофільми знімали, які потім ставали дуже популярними. А тепер у кожного є можливість познайомитись з повним зібранням розповідей.

Слухати аудіокнигу «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя онлайн українською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *