«Ведмеже місто» Фредрік Бакман

«Ведмеже місто» Фредрік Бакман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1158 переглядів
1158 переглядів

Про книгу «Ведмеже місто» Фредріка Бакмана

Книга «Ведмеже місто» є новим бестселером шведського блогера та письменника Фредріка Бакмана. Твори автора мають величезний відгук у серцях читачів, тому були перекладені двадцятьма п’ятьма мовами світу.

В центрі сюжету лежить історія одного маленького містечка в північній частині Швеції. Може здатись, що воно занурене у своє тихе та неспішне існування. Але насправді в ньому киплять пристрасті. Життя у містечку не можна назвати цукром – тут все овіяно холодом, суворістю природи та відсутністю можливості заробітку.

Але місто тримається на надії. Єдиною розрадою місцевих є хокейна команда. Юні гравці попри все мають перемогти у фіналі, який має відбутись зовсім скоро. Якщо хлопці виграють, то їм світить фінансування, кар’єра та гроші.

Якщо читати онлайн книгу «Ведмеже місто» Фредріка Бакмана українською мовою, то дізнаєтесь про те, що напередодні фіналу у містечку коїться щось жахливе. Щось, що ставить під сумнів щастя команди та міста. Що обере кожен мешканець, коли на вагах доля міста або одна з його родин?

Скачати книгу «Ведмеже місто» Фредріка Бакмана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете, використавши наш літературний сайт.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ведмеже місто» Фредріка Бакмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *