«Велесова книга»

«Велесова книга»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6627 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Велесова книга» (анотація)

«Велесова книга» – це народний епос, тобто збірка різноманітних творів, які були написані (чи записані) багато століть тому. Одного автора тут бути не може, оскільки усі ті історії, обряди, молитви та інші тексти записувались різними людьми і в різні часи.

Якщо ви готові зануритись у прадавню історію, тоді пропонуємо читати онлайн книгу «Велесова книга» Народний епос українською мовою у нашій віртуальній книгарні. Вважається, що це найперша пам’ятка української літератури, яка добре збереглась. А створена вона була ще до появи кирилиці.

Велес був богом творчості і скотарства у часи існування Київської Русі, і саме його іменем назвали цю книгу. Дослідники припускають, що написали її у 9-му столітті, використовуючи літери грецькі і слов’янські (їх було всього 9).

Оригінальним матеріалом, на якому волхви записували тексти книги, були дерев’яні дощечки. Скільки їх могло бути тоді, невідомо, але до наших днів дійшло аж 38 штук. Це справжній скарб, який було знайдено у 1919 році на Харківщині.

Сьогодні є можливість скачати книгу «Велесова книга» Народний епос українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і у сучасний спосіб торкнутись історії, дізнатись більше про походження слов’ян, їх побут і традиції, які існували у давнину. Це можливість краще пізнати самих себе.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Велесова книга» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Велесова книга» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велесова книга»

4 відповіді до “Велесова книга”

 1. Володимир Володимир сказав:

  Дуже хочу прочитати “Велесову книгу”.

 2. Тетяна Тетяна сказав:

  Вітаю
  Як завантажити цю книгу?

 3. Валерій Кузьменко Валерій Кузьменко сказав:

  Хочу читати Велесову книгу

 4. ALEKSEI ALEKSEI сказав:

  Класс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *