«Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство» Емі Вебб

«Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство» Емі Вебб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
206 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство» Емі Вебб (анотація)

У цьому виданні Емі Вебб пояснює, що таке ШІ та яку роль відіграла Велика дев’ятка (Google, Amazon, Apple, IBM, Microsoft, Facebook, Baidu, Alibaba, Tencent) у його розвитку; пропонує сценарії перебігу подій упродовж наступних 50 років; окреслює ризики переходу від штучного вузького інтелекту до сильного штучного інтелекту та штучного надрозуму; пропонує тактичні та стратегічні рішення проблем, які виникнуть за наведеними сценаріями, а також конкретний план перезавантаження сьогодення. Ви знайдете відповіді на важливі запитання: ким насправді є корпорації Великої дев’ятки — новими месіями чи вершниками технологічного апокаліпсису. І що чекає на світ, трансформований інтелектуальними системами, які не поділяють нашого бачення майбутнього.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство» Емі Вебб українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство» Емі Вебб українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство» Емі Вебб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *