«Велика глушина» Крістін Генна

«Велика глушина» Крістін Генна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4785 переглядів
4785 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Велика глушина» Крістін Генна (анотація)

Книга «Велика глушина» Крістін Генни познайомить читачів з родиною Оллбрайт, яка переїжджає на Аляску, вважаючи, що вдалині від цивілізації життя стане кращим. Але є речі, від яких неможливо заховатись навіть у гущавині диких лісів. Та й не завжди дика і сувора природа може бути другом для людини…

Ернт Оллбрайт повернувся додому з війни. Все те, що йому там довелось побачити і пережити, змінило його психіку. Він вже став іншою людиною, але ж вдома його чекали дружина і донька, тому він мав тримати себе в руках. Як виявилось, контролювати свою психіку Ернт не міг. Його настрій змінювався несподівано, і тоді ніхто не міг знати, чого чекати наступної миті.

З роботою у чоловіка теж виникали проблеми, і коли він в черговий раз її втратив, то вирішив, що потрібно щось змінювати радикально. Тому Ернт забрав родину і переїхав у глушину – на Аляску. Там територія ще не обжита, навколо лише дика природа і нечисленні сусіди, такі ж сміливці, які не бояться випробувань.

Лені – 13-річна донька Оллбрайтів, якій було важко бачити батьків, які постійно сварились. Вона теж вірила, що цей переїзд стане для їх родини рятівним. І спочатку все дійсно налагодилось. Герої знайшли нових друзів, призвичаїлись до умов життя в глушині. Та все було спокійно до того моменту, поки не почалась зима, яка разом із собою принесла постійну темряву.

В таких умовах у Ернта знову почались проблеми з психікою і поведінкою. Для дружини і доньки це означало серйозну небезпеку. Та на чиюсь допомогу їм розраховувати марно. Рятуватись вони повинні будуть самотужки…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Велика глушина» Крістін Генна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика глушина» Крістін Генна

Одна відповідь до “Велика глушина”

  1. Злата Злата сказав:

    Я люблю дуже читати книжки це моє любиме хобі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *