«Велика книга про тіло» Мінна Лейсі

«Велика книга про тіло» Мінна Лейсі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
321 переглядів
321 переглядів

Про книгу «Велика книга про тіло» Мінни Лейсі

З чого складається організм кожної людини? Яку роль в ньому грає кожен орган чи система? Чому люди хворіють та як зберегти своє здоров’я від небезпечних вірусів? Пропонуємо скачати книгу «Велика книга про тіло» Мінни Лейсі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Цей науковий труд дасть вичерпні відповіді на кожне з ваших запитань.

Людське тіло складається з величезної кількості частин. Кожна «деталь» в ньому відіграє свою важливу роль. Серце – «двигун», який відповідає за безперервну циркуляцію крові, печінка – «фільтр», що очищає нас від шлаків. В нашому організмі немає нічого зайвого. Він, наче єдиний механізм, функціонує для нашого здоров’я та доброго самопочуття.

Книга «Велика книга про тіло» призначена для дітей, однак в ній є багато цікавого і для дорослої аудиторії. На її сторінках читачі знайдуть рекомендації для людей, котрі хочуть покращити стан свого здоров’я. З видання ви дізнаєтесь, наскільки важливо уникати стресу та не заводити шкідливих звичок. Воно пояснить, чому необхідно контролювати якість та кількість їжі.

Автор розказує не тільки про органи людського тіла, але й про інші його частини. Для чого нам здорові кістки? Яку функцію виконують м’язи? На які процеси впливає кров і чому важливо дбати про її стан? Про все це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Велика книга про тіло» Мінни Лейсі українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика книга про тіло» Мінни Лейсі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *