«Велика магія» Елізабет Ґілберт

«Велика магія» Елізабет Ґілберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1614 переглядів
1614 переглядів

Про книгу «Велика магія» Елізабет Ґілберт

Праці Елізабет Ґілберт вражають своєю простотою та мудрістю, надихають щирістю та великою кількістю прикладів з життя авторки. Її книга «Велика магія» занурює читача у світ творчості, розкриває її механізми та потенціал для внутрішнього зростання та самовираження. Цікаво, що письменниця аналізує та систематизує це багатовимірне поняття, даючи читачам цінні поради щодо пошуку кожним з нас власного творчого «Я».

На кожній сторінці книги відчутна життєрадісність Елізабет, її легка та гумористична письменницька манера. Жінка наводить приклади з власного життя, як різні види творчості допомогли не лише їй розкритися, а й зробили життя більш цікавим, яскравим, духовно збагаченим.

Крізь призму творчості у творі «Велика магія» розглядаються поняття працездатності, натхнення, дисципліни, нестачі часу, страху перед новим, мрійливості, щирості та кохання. Цей твір є дійсно магічним, бо змушує дивитися на звичайні буденні речі зовсім іншим поглядом, сприймати життя по-особливому.

Весь твір пройнятий влучними афоризмами й думками авторки. Багато з них неможливо читати без посмішки. Починаючи читати онлайн цю неймовірну книгу, покладіть біля себе блокнот і ручку, щоб виписувати особливо корисні вислови. З них можна скласти цілий мотивуючий щоденник, який знадобиться на будь-яких етапах життя. Якщо ви хочете внести в свою сіру буденність промінці яскравого сонця, запалити нові зірки для себе та своїх близьких, ця праця здійснить на вас потужний вплив, навчить, де шукати натхнення та як з нудної роботи зробити справжню «цукерку».

Також рекомендуємо скачати «Велика магія» Елізабет Ґілберт усім, хто не має рішучості презентувати власні творчі продукти та боїться критики своєї діяльності. Окрім того, письменниця дає цінні поради щодо заощадження свого часу, створення самодисципліни, поборення лінощів і сумнівів та інших життєво необхідних речей. Усі бажаючі знайдуть цю енциклопедію творчості та свободи в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика магія» Елізабет Ґілберт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *