«Велика маленька брехня» Ліана Моріарті

«Велика маленька брехня» Ліана Моріарті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
962 переглядів
962 переглядів

Про книгу «Велика маленька брехня» Ліани Моріарті

Ліана Моріарті відома своїми романами в жанрі сімейної драми, присвяченими розповсюдженим проблемам взаємостосунків і виховання дітей. Її книга «Велика маленька брехня» б’є в самісіньке яблучко – на прикладі трьох родин письменниця реалістично розкриває пастки, в які може потрапити кожен, хто мріє про міцну й щасливу родину. Долі трьох жінок перетинаються – і читач отримує божевільний коктейль з детективних інтриг, драматичних моментів і вируючих емоцій.

Усе починається з дружби – три жінки товаришують та підтримують одна одну в різноманітних життєвих обставинах. Перед читачем розкриваються образи Мадлен, Селести та Джейн. Цікаво дізнаватися про життєві долі кожної з головних героїнь книги. Одна з них переживає через розлучення з чоловіком, який оселився поблизу зі своєю новою дружиною.

Інша молода матір є самотньою та самотужки виховує сина. У Селести, здавалося б, все ідеально – дружня родина та люблячий чоловік. Проте мало хто знає, яка страшна сімейна таємниця ховається за закритими дверима її будинку.

Роман «Велика маленька брехня» розкриває не лише особливості взаємостосунків та сплетіння доль жінок – увага тут акцентується також на вихованні дітей, проблемі порозуміння батьків з підростаючим поколінням. Саме з випадку в школі і починається масштабна драма, що, як ланцюгова реакція, поширюється на всі закутки сімейно-побутового життя, сягаючи глибин минулого, яке деякі хотіли б викреслити зі своєї пам’яті.

Спектр проблем, які зачіпає письменниця у книзі, вражає своїм розмахом. На її сторінках Моріарті розмірковує над актуальною у всі часи трагедією сімейного насилля, жіночими та чоловічими зрадами, проблемою сприйняття та спілкування з оточенням обдарованих дітей, стосунками між нерідними дітьми та мачухою чи вітчимом. Червоною ниткою в сюжетній лінії роману проходить думка про душевну і моральну чистоту дітей, які, на жаль, часто виявляються жертвами брехні, лицемірства та помсти у стосунках між батьками.

Усі бажаючі можуть скачати «Велика маленька брехня» Ліани Моріарті в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей пронизливий і повчальний твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика маленька брехня» Ліани Моріарті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *