«Велика маленька брехня» Ліян Моріарті

«Велика маленька брехня» Ліян Моріарті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5562 переглядів
5562 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Велика маленька брехня» Ліян Моріарті (анотація)

Ліана Моріарті відома своїми романами в жанрі сімейної драми, присвяченими розповсюдженим проблемам взаємостосунків і виховання дітей. Її книга «Велика маленька брехня» б’є в самісіньке яблучко – на прикладі трьох родин письменниця реалістично розкриває пастки, в які може потрапити кожен, хто мріє про міцну й щасливу родину. Долі трьох жінок перетинаються – і читач отримує божевільний коктейль з детективних інтриг, драматичних моментів і вируючих емоцій.

Усе починається з дружби – три жінки товаришують та підтримують одна одну в різноманітних життєвих обставинах. Перед читачем розкриваються образи Мадлен, Селести та Джейн. Цікаво дізнаватися про життєві долі кожної з головних героїнь книги. Одна з них переживає через розлучення з чоловіком, який оселився поблизу зі своєю новою дружиною.

Інша молода матір є самотньою та самотужки виховує сина. У Селести, здавалося б, все ідеально – дружня родина та люблячий чоловік. Проте мало хто знає, яка страшна сімейна таємниця ховається за закритими дверима її будинку.

Роман «Велика маленька брехня» розкриває не лише особливості взаємостосунків та сплетіння доль жінок – увага тут акцентується також на вихованні дітей, проблемі порозуміння батьків з підростаючим поколінням. Саме з випадку в школі і починається масштабна драма, що, як ланцюгова реакція, поширюється на всі закутки сімейно-побутового життя, сягаючи глибин минулого, яке деякі хотіли б викреслити зі своєї пам’яті.

Спектр проблем, які зачіпає письменниця у книзі, вражає своїм розмахом. На її сторінках Моріарті розмірковує над актуальною у всі часи трагедією сімейного насилля, жіночими та чоловічими зрадами, проблемою сприйняття та спілкування з оточенням обдарованих дітей, стосунками між нерідними дітьми та мачухою чи вітчимом. Червоною ниткою в сюжетній лінії роману проходить думка про душевну і моральну чистоту дітей, які, на жаль, часто виявляються жертвами брехні, лицемірства та помсти у стосунках між батьками.

Усі бажаючі можуть скачати «Велика маленька брехня» Ліани Моріарті в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей пронизливий і повчальний твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Велика маленька брехня» Ліян Моріарті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика маленька брехня» Ліян Моріарті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *