«Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте»

«Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
751 переглядів
751 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» (анотація)

«Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» від Дайви Ульбінайте – це книжка, яка розповідає історію сильної і вольової особистості, що стала потужним «гравцем» на політичній карті світу. Її називали Сталевою Магнолією, бо такій силі характеру і одночасно жіночності можна було лише позаздрити. І багато хто так і робив, але ще більша кількість людей щиро захоплювались (і продовжу.ть це робити) цією жінкою.

Ви дізнаєтесь про різні вчинки, які робила героїня цієї біографічної історії, коли будете читати онлайн книгу «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» Дайви Ульбінайте українською мовою, а також про те, яким було життя людей у країні за часів її лідерства. Цій тендітній жінці доводилось залишатись сам на сам з олігархами, корупціонерами та іншими негідниками (явними чи прихованими), але вона не відступала.

Чому вона не привітала Путіна, коли він став президентом Росії? Як відреагував Обама на її відмову випити з ним келих шампанського? Що вона сказала Трампу? На ці питання буде цікаво дізнатись відповіді багатьом людям.

А зробити це вдасться тим, хто не полінується натиснути скачати книгу «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» Дайви Ульбінайте українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і всю її прочитати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велика президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *