«Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Іван Малкович, Софія Ус

«Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Іван Малкович, Софія Ус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
583 переглядів
583 переглядів

Короткий зміст книги «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Івана Малковича, Софії Ус (анотація)

Талановиті українські казкарі Іван Малкович та Софія Ус продовжують дивувати аудиторію маленьких читачів новими захоплюючими виданнями. В які пригоди відправляться маленькі читачі цього разу? З ким познайомляться та де знайдуть товаришів? Станьте учасниками нових пригод, почавши читати онлайн книгу «Велике місто, маленький зайчик» Івана Малковича і Софії Ус українською мовою. Ми впевнені – гарний настрій вам забезпечений.

Герой видання – маленьке зайченя, яке вирішує допомогти своїй хворій матусі. Воно повинно знайти рідкісні інгредієнти для ліків, приготувати які може тільки добрий чарівник. Він живе далеко, тому зайчикові прийдеться подолати важкий шлях, перш ніж він дістанеться будинку лікаря.

Герой книги «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» змушений відшукати в собі сили та відвагу, інакше він не зможе дійти до темного лісу. Малеча так хоче побути зі своїми маленькими друзями, погратися на галявині та побігати за різнокольоровими метеликами. Однак він не може спокійно спостерігати за муками своєї мами.

Герой долає в собі страх та йде з дому. Часу обмаль, тому він повинен спішити. Чи вдасться зайчикові дістатись будинку чарівника? Щоб дізнайтесь про це, пропонуємо скачати книгу «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Івана Малковича і Софії Ус безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Івана Малковича, Софії Ус українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» Івана Малковича, Софії Ус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *