«Великі надії» Володимир Ґжицький

«Великі надії» Володимир Ґжицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
106 переглядів
106 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Великі надії» Володимира Ґжицького (анотація)

Володимир Зенонович Гжицьккий (15.10.1895–19.12.1973) належав до спілки українських письменників “Плуг” та літературної організації “Західна Україна”. У 1933 р. заарештований і засуджений на 10 років виправно-трудових таборів, але заслання затягнулося на 21 рік. Від 1956 проживав у Львові.

Гжицький – автор романів “Чорне озеро” (1929), “У світ широкий” (1960), “День і ніч” (1965), “Великі надії” (1966), низки оповідань. У романах “Опришки” (1962) та “Кармелюк” (1971) в романтичному дусі змальовано народних месників Карпат та Поділля. Основним джерелом сюжетів для автора були народні перекази.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Великі надії» Володимира Ґжицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Великі надії» Володимира Ґжицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *