«Великий замисел» Стівен Вільям Хокінг, Леонард Млодинов

«Великий замисел» Стівен Вільям Хокінг, Леонард Млодинов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Великий замисел» Стівена Вільяма Хокінга, Леонарда Млодинова

Книга «Великий замисел» – це грандіозна праця на межі наукової енциклопедії та науково-популярної літератури. Її автори Стівен Вільям Хокінг і Леонард Млодинов майстерно розкривають найтонші аспекти фізики та закони побудови Всесвіту. Тут ви знайдете цікаві наукові гіпотези про таємниці світобудови та оригінальні філософські міркування, що відбиваються на наукових відкриттях.

У той же час автори праці «Великий замисел» стверджують, що філософія мертва, і будь-які суспільно-культурні і технологічні новоутворення можна пояснити суто сцієнтичним підходом. Велика кількість вимірів, про які говорять вчені, дають змогу відчути фантастичний світ навколо нас, проте це – цікава й багатоступенева реальність. Ця книга з головою захопить навіть тих читачів, які вважають себе далекими від світу фізико-математичних та природничих наук.

На перший погляд можна побачити звичайний шкільний і вузівський курси фізики, добре структурований та ретельно проілюстрований. Але втягуючись у читання все глибше, непомітно для себе стаєш свідком краху або доповнення відомих століттями теорій та відкриттів, вступаєш у внутрішній діалог і полеміку з авторами. Наукову термінологію та результати експериментальних досліджень розбавляють зрозумілі всім побутові приклади складних фізичних процесів й тонкий гумор.

Вчені розкривають перед читачем різноманітні теорії – проблему альтернативних всесвітів, М-теорію, теорію відносності, квантову теорію, теорію струн тощо. Також особливе значення в праці приділяється історії розвитку фізики та космології. Проте навіть для найкращих умів людства у нашому Всесвіті є чимало загадок, і найбільша з них – розгадати великий задум того, хто керує нашими долями та рухає їх вперед, ніби шахові фігури на дошці.

Якщо ви шукаєте книгу, що забезпечить вашому мозку гарну розминку та переверне ваше уявлення про закони буття догори дригом, варто скачати «Великий замисел» Стівена Вільяма Хокінга та Леонарда Млодинова. Ми пропонуємо цей твір безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн його в нашій електронній бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «Великий замисел» Стівена Вільяма Хокінга, Леонарда Млодинова

Завантажити книгу «Великий замисел» у форматі:

Рекомендації

Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього
Людина розумна. Історія ... Ювал Ной Харарі
Жіноче тіло у традиційній культурі українців
Жіноче тіло у традиційні... Ірина Ігнатенко
Ми – це наш мозок
Ми – це наш мозок Дік Свааб
Портрет Доріана Грея
Портрет Доріана Грея Оскар Уайльд

Відгуки на книгу «Великий замисел» Стівена Вільяма Хокінга, Леонарда Млодинова