«Великий замисел» Стівен Гокінґ, Леонард Млодінов

«Великий замисел» Стівен Гокінґ, Леонард Млодінов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6985 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Великий замисел» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова (анотація)

Книга «Великий замисел» – це грандіозна праця на межі наукової енциклопедії та науково-популярної літератури. Її автори Стівен Вільям Хокінг і Леонард Млодинов майстерно розкривають найтонші аспекти фізики та закони побудови Всесвіту. Тут ви знайдете цікаві наукові гіпотези про таємниці світобудови та оригінальні філософські міркування, що відбиваються на наукових відкриттях.

У той же час автори праці «Великий замисел» стверджують, що філософія мертва, і будь-які суспільно-культурні і технологічні новоутворення можна пояснити суто сцієнтичним підходом. Велика кількість вимірів, про які говорять вчені, дають змогу відчути фантастичний світ навколо нас, проте це – цікава й багатоступенева реальність. Ця книга з головою захопить навіть тих читачів, які вважають себе далекими від світу фізико-математичних та природничих наук.

На перший погляд можна побачити звичайний шкільний і вузівський курси фізики, добре структурований та ретельно проілюстрований. Але втягуючись у читання все глибше, непомітно для себе стаєш свідком краху або доповнення відомих століттями теорій та відкриттів, вступаєш у внутрішній діалог і полеміку з авторами. Наукову термінологію та результати експериментальних досліджень розбавляють зрозумілі всім побутові приклади складних фізичних процесів й тонкий гумор.

Вчені розкривають перед читачем різноманітні теорії – проблему альтернативних всесвітів, М-теорію, теорію відносності, квантову теорію, теорію струн тощо. Також особливе значення в праці приділяється історії розвитку фізики та космології. Проте навіть для найкращих умів людства у нашому Всесвіті є чимало загадок, і найбільша з них – розгадати великий задум того, хто керує нашими долями та рухає їх вперед, ніби шахові фігури на дошці.

Якщо ви шукаєте книгу, що забезпечить вашому мозку гарну розминку та переверне ваше уявлення про закони буття догори дригом, варто скачати «Великий замисел» Стівена Вільяма Хокінга та Леонарда Млодинова. Ми пропонуємо цей твір безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн його в нашій електронній бібліотеці.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Великий замисел» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Великий замисел» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Великий замисел» Стівена Гокінґа, Леонарда Млодінова

Одна відповідь до “Великий замисел”

  1. Барбара Барбара сказав:

    “Великий замисел” затягнув мене по самі вуха немов у чорну діру. Я ніколи не читала подібного, тема взагалі мені не близька, але ця книга то точно виключення з правил. Звісно рекомендую, особливо тим, хто хоче знати більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *