«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2158 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха (анотація)

Кохання буває безглуздим, трагічним, хворобливим, а ще – девіантним. Саме про такі відхилення від нормальних почуттів та сексуального їх продовження розповідає австрійський письменник Леопольд фон Захер-Мазох. В центрі сюжету його книги «Венера в хутрі» – психологічна залежність дворянина Северина до молодої жінки Ванди, кохання до якої переросло в бажання цілковито підкорятися їй, бути рабом своєї господині. Такий аномальний ракурс стосунків отримав назву саме за прізвищем автора, який вперше описав цей феномен – мазохізм.

Починаючи читати онлайн цей роман, відчуваєш, ніби потрапляєш до таємничого світу уподобань та пристрастей, бажань та емоцій, що своєю силою можуть звести з розуму. Саме такі емоції виникли між головними героями твору. Кожна сцена еротичного характеру в книзі наштовхує на пекельну думку: будьте обережні зі своїми бажаннями, бо вони неочікувано можуть затягнути у свої пастки. Автор в деталях розписує природу цієї психологічно-сексуальної девіації, говорить про підсвідомі прагнення, що можуть пробудитися під впливом зовсім різних речей.

Роман «Венера в хутрі» дивує непередбачуваними сюжетними поворотами та цікавими метаморфозами стосунків між коханцями. Кінцівка твору дарує не лише яскравий фінал, а й безліч мудрих та глибоких думок щодо внутрішніх мотивів та їхніх можливостей. Цю книгу частково можна вважати певним психологічним довідником, який попереджає: кохання може зіграти з людиною злий жарт.

Закохані завжди вступають у своєрідний внутрішній конфлікт через спотворення їхнього сприйняття дійсності. До чого призвели фантазії головного героя та поступове його занурення у темряву власної душі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей дивовижний твір.

Усім прихильникам драматичних сюжетів, поєднаних з психологічними теоріями та психоаналітичними нотками, ми рекомендуємо обов’язково скачати «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха. Цей роман розміщений в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха онлайн українською безкоштовно:



На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха

Одна відповідь до “Венера в хутрі”

  1. Юра Юра сказав:

    Чомусь не бачу унопки завантажити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *