«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
257 переглядів
257 переглядів

Про книгу «Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

Кохання буває безглуздим, трагічним, хворобливим, а ще – девіантним. Саме про такі відхилення від нормальних почуттів та сексуального їх продовження розповідає австрійський письменник Леопольд фон Захер-Мазох. В центрі сюжету його книги «Венера в хутрі» – психологічна залежність дворянина Северина до молодої жінки Ванди, кохання до якої переросло в бажання цілковито підкорятися їй, бути рабом своєї господині. Такий аномальний ракурс стосунків отримав назву саме за прізвищем автора, який вперше описав цей феномен – мазохізм.

Починаючи читати онлайн цей роман, відчуваєш, ніби потрапляєш до таємничого світу уподобань та пристрастей, бажань та емоцій, що своєю силою можуть звести з розуму. Саме такі емоції виникли між головними героями твору. Кожна сцена еротичного характеру в книзі наштовхує на пекельну думку: будьте обережні зі своїми бажаннями, бо вони неочікувано можуть затягнути у свої пастки. Автор в деталях розписує природу цієї психологічно-сексуальної девіації, говорить про підсвідомі прагнення, що можуть пробудитися під впливом зовсім різних речей.

Роман «Венера в хутрі» дивує непередбачуваними сюжетними поворотами та цікавими метаморфозами стосунків між коханцями. Кінцівка твору дарує не лише яскравий фінал, а й безліч мудрих та глибоких думок щодо внутрішніх мотивів та їхніх можливостей. Цю книгу частково можна вважати певним психологічним довідником, який попереджає: кохання може зіграти з людиною злий жарт.

Закохані завжди вступають у своєрідний внутрішній конфлікт через спотворення їхнього сприйняття дійсності. До чого призвели фантазії головного героя та поступове його занурення у темряву власної душі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей дивовижний твір.

Усім прихильникам драматичних сюжетів, поєднаних з психологічними теоріями та психоаналітичними нотками, ми рекомендуємо обов’язково скачати «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха. Цей роман розміщений в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох