«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

«Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох

Кохання буває безглуздим, трагічним, хворобливим, а ще – девіантним. Саме про такі відхилення від нормальних почуттів та сексуального їх продовження розповідає австрійський письменник Леопольд фон Захер-Мазох. В центрі сюжету його книги «Венера в хутрі» – психологічна залежність дворянина Северина до молодої жінки Ванди, кохання до якої переросло в бажання цілковито підкорятися їй, бути рабом своєї господині. Такий аномальний ракурс стосунків отримав назву саме за прізвищем автора, який вперше описав цей феномен – мазохізм.

Починаючи читати онлайн цей роман, відчуваєш, ніби потрапляєш до таємничого світу уподобань та пристрастей, бажань та емоцій, що своєю силою можуть звести з розуму. Саме такі емоції виникли між головними героями твору. Кожна сцена еротичного характеру в книзі наштовхує на пекельну думку: будьте обережні зі своїми бажаннями, бо вони неочікувано можуть затягнути у свої пастки. Автор в деталях розписує природу цієї психологічно-сексуальної девіації, говорить про підсвідомі прагнення, що можуть пробудитися під впливом зовсім різних речей.

Роман «Венера в хутрі» дивує непередбачуваними сюжетними поворотами та цікавими метаморфозами стосунків між коханцями. Кінцівка твору дарує не лише яскравий фінал, а й безліч мудрих та глибоких думок щодо внутрішніх мотивів та їхніх можливостей. Цю книгу частково можна вважати певним психологічним довідником, який попереджає: кохання може зіграти з людиною злий жарт.

Закохані завжди вступають у своєрідний внутрішній конфлікт через спотворення їхнього сприйняття дійсності. До чого призвели фантазії головного героя та поступове його занурення у темряву власної душі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей дивовижний твір.

Усім прихильникам драматичних сюжетів, поєднаних з психологічними теоріями та психоаналітичними нотками, ми рекомендуємо обов’язково скачати «Венера в хутрі» Леопольда фон Захер-Мазоха. Цей роман розміщений в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати його безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Сон
Сон Марко Вовчок
Сестра
Сестра Марко Вовчок
Острів Скарбів
Острів Скарбів Роберт Луїс Стівенсон
Дракула
Дракула Брем Стокер

Відгуки на книгу «Венера в хутрі» Леопольд фон Захер-Мазох