«Вересневі вогні» Карлос Руїс Сафон

«Вересневі вогні» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1427 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона (анотація)

Загадкова історія підлітків із маленького приморського містечка, які зіткнулись з чимось містичним та дуже страшним.

Радимо читати онлайн книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїс Сафона українською мовою всім прихильникам творчості автора, а також тим, хто чув ім’я цього чудового іспанського письменника, та ще не читав його книги. Вас очікує захоплююче відкриття!

Третій роман містичного циклу «Трилогія туману» ніяк не пов’язаний з попередніми двома. Події відбуваються напередодні Другої Світової війни на узбережжі Франції. В центрі сюжету – таємничий винахідник механічних іграшок, який розповідає дітям страшну історію. Спочатку здається, що він фантазує, але згодом головні герої, підлітки, розуміють, що в житті все набагато страшніше, ніж у фантазіях…

Лячні ляльки, які починають рухатись – одна із улюблених сцен режисерів фільмів жахів. Печера, яка заповнюється водою при приливах… Тут зібрані найпоширеніші жахи дитинства. Але не бійтесь читати! Це буде захоплююче!

Радимо скачати книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїс Сафона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дух захоплює від реалістичного опису місцевості – похмурий замок, темний ліс, таємничий острів з маяком. Автор майстер своєї справи.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *