«Вересневі вогні» Карлос Руїс Сафон

«Вересневі вогні» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
183 переглядів
183 переглядів

Про книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона

Загадкова історія підлітків із маленького приморського містечка, які зіткнулись з чимось містичним та дуже страшним.

Радимо читати онлайн книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїс Сафона українською мовою всім прихильникам творчості автора, а також тим, хто чув ім’я цього чудового іспанського письменника, та ще не читав його книги. Вас очікує захоплююче відкриття!

Третій роман містичного циклу «Трилогія туману» ніяк не пов’язаний з попередніми двома. Події відбуваються напередодні Другої Світової війни на узбережжі Франції. В центрі сюжету – таємничий винахідник механічних іграшок, який розповідає дітям страшну історію. Спочатку здається, що він фантазує, але згодом головні герої, підлітки, розуміють, що в житті все набагато страшніше, ніж у фантазіях…

Лячні ляльки, які починають рухатись – одна із улюблених сцен режисерів фільмів жахів. Печера, яка заповнюється водою при приливах… Тут зібрані найпоширеніші жахи дитинства. Але не бійтесь читати! Це буде захоплююче!

Радимо скачати книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїс Сафона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дух захоплює від реалістичного опису місцевості – похмурий замок, темний ліс, таємничий острів з маяком. Автор майстер своєї справи.

Скачати безкоштово книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вересневі вогні» Карлоса Руїса Сафона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *