«Веріті» Коллін Гувер (Колін Гувер)

«Веріті» Коллін Гувер (Колін Гувер)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16681 переглядів
16681 переглядів

Короткий зміст книги «Веріті» Коллін Гувер (анотація)

Книга «Веріті» Коліна Гувера занурює читача в історію про письменницю, що нікого не залишить байдужою. Поклик душі може стати чудовим стимулом рухатись далі, але його не завжди достатньо, щоб твоє сьогодення було комфортним. Так можна коротко описати головну думку, яку в свій твір закладає письменник, розповідаючи про молоду дівчину, що зовсім скоро дізнається багато такого, що змусить її переосмислити свої життєві цінності та орієнтири.

Один день змінив життя героїні назавжди. До письменниці звертається Джеремі Кроуфорд, дружина якого потрапила до жахливої автокатастрофи. Веріті була відомою письменницею та авторкою численних бестселерів, що зробили їй ім’я однієї з кращих письменниць свого часу. Після трагедії в неї залишилась недописана серія книг й відмовитись від того, щоб закінчити її на прохання Джеремі, Лоувен не змогла. На це вплинуло й те, що сама письменниця була досить в скрутному матеріальному становищі, тому вона сприйняла з жвавим інтересом пропозицію Кроуфорда.

Для того, щоб знайти необхідний матеріал для продовження історії, Лоувен прибуває до дому сімейства, й окрім незакінчених чернеток знаходить ще багато чого цікавого. Її головною знахідкою стають щоденники Веріті, які не мали б потрапити до чужих рук, але провидіння вирішило інакше. В цих рукописах вона виклала в досить щирому вигляді те, як вона бачить своє подружжя та життя загалом.

Але найголовнішою знахідкою стає той щоденник, в якому письменниця говорить про смерть власної доньки. Вибір головної героїні може змінити життя сімейства назавжди і дізнатись, що вона зробить з цією новиною можна, лиш прочитавши книгу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Веріті» Коллін Гувер та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Веріті» Коллін Гувер : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Веріті» Коллін Гувер і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Веріті» Коллін Гувер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *