«Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо

«Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1610 переглядів
1610 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо (анотація)

Роман «Вероніка вирішує померти» – одна з найбільш яскравих і повчальних праць видатного бразильського письменника і філософа Пауло Коельйо, що створена на основі особистого досвіду автора. Разом з головною героїнею письменник намагається розібратися, в ключовому питанні: що насправді являє собою божевілля та де проходить межа між психологічною нормою та аномалією? Знайомлячи читача з головною героїнею, автор ніби говорить: «Прислухайтесь до себе: може, Вероніка знаходиться в підсвідомості кожного з нас?».

На початку книги ця жінка описується як успішна та задоволена життям: у неї є все, про що мріє людина, шукаючи душевної гармонії та спокою. Але цього Вероніці виявляється замало. Маючи гарну роботу, молодість і красу, безліч прихильників та палкі вечори в барах, головна героїня одного разу відчуває, що їй чогось не вистачає.

Ця депресія виливається в бажання негайно померти, і жінка випиває надто велику дозу снодійного, щоб уже не прокинутися ніколи. Але вона приходить до тями у психіатричній клініці – і з цього часу в неї починається нове життя, сповнене протиріч та прагнення зазирнути в таємні закутки власної душі.

У книзі «Вероніка вирішує померти» ви зустрінете не лише захоплюючий сюжет, а й роздуми про співвідношення життя та смерті та рушії цих двох філософських понять. Після свого пробудження Вероніка усвідомила, що отримане отруєння несумісне з її подальшим життям – їй залишалося прожити лише кілька днів. Які думки приходили до жінки та чим завершилася ця дивна і складна історія, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей роман.

Письменник цікаво тлумачить поняття, з якими ми стикаємося щодня – кохання, образи, страх, сміливість, свобода… Незважаючи на похмуру тематику книги, вона заряджає оптимізмом у баченні принад життя та мотивує до пошуку найвищої мудрості, звертає увагу на істинні життєві цінності та не залишає осторонь питання про релігію та Бога.

Поспішайте скачати «Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо – і ви зануритеся у напівмагічний світ та відчуєте, що кожна людина може стати справжнім чарівником своєї долі. Цей роман ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Вероніка вирішує помертию Пауло Коельйо онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вероніка вирішує померти» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *