«Вершини» Анатолій Дімаров

«Вершини» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3202 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Вершини» Анатолія Дімарова (анотація)

Анатолій Дімаров – надзвичайно талановитий письменник, у творчій спадщині якого є і фантастичні, і соціально-драматичні, і публіцистичні твори. Книга «Вершини» – автобіографічна повість Анатолія Андрійовича, що розповідає про хвилюючі й небезпечні подорожі письменника до Паміру – гірської системи Середньої Азії.

Письменник мав особливе хобі – любив подорожувати й збирати мінерали та напівдорогоцінне каміння, потім робив із нього картини й різноманітні витвори. Він провів у мандрівках майже півстоліття, і ці геологічні відкриття вплинули на світобачення й характер чоловіка, розкрили найбільші скарби природи, навчили неабиякій життєвій мудрості.

Повість «Вершини» розповідає про велику геологічну експедицію, центральною фігурою якої був колега Дімарова – геолог та альпініст киянин Анатолій Скригітіль. Ця людина вразила письменника своєю сміливістю та силою духу – саме йому автор присвятив цю книгу. Під час сходження на вершину Скригітіль отримав серйозну травму – відморозив ноги, і йому ампутували обидві ступні. Проте альпініст не скорився і продовжив свою улюблену справу. Найвищі вершини від підкорив саме тоді, коли в нього не було стоп.

У книзі поєднуються цікаві автобіографічні відомості та подробиці опису життя альпіністів і геологів, гостросюжетні пригоди й «соковиті» картини чарівної природи. Цей твір буде цікаво читати онлайн всім підліткам і дорослим людям, які мріють про подорожі та хочуть впритул наблизитись до непідкорених вершин і хоча б один день провести серед досвідчених мандрівників та альпіністів. Велика кількість діалогів та гумористичних вставок робить цю повість захоплюючою та легкою для сприйняття.

Ця повість вчить не лише виживати серед могутньої природи та йти з нею на компроміс – вона розповідає про справжню дружбу та підтримку, про уважність до своїх колег в небезпечних горах. Саме в таких подорожах люди вчаться цінувати життя та усвідомлюють справжні життєві цінності.

Усі бажаючі можуть скачати «Вершини» Анатолія Дімарова в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо цю повість у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Вершини» Анатолія Дімарова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Вершини» Анатолія Дімарова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вершини» Анатолія Дімарова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *