«Веселкова Долина» Люсі Мод Монтгомері

«Веселкова Долина» Люсі Мод Монтгомері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
206 переглядів
206 переглядів

Про книгу «Веселкова Долина» Люсі Мод Монтгомері

Книга «Веселкова долина» написана такою визначною канадською письменницею, як Люсі Мод Монтгомері. Твір є сьомою частиною в серії розповідей про маленьку дівчину на ім’я Енн Ширлі.

Родина Блайтів вітає нових сусідів, які переїхали до їхнього містечка. Пастору, його дітлахам та тітці дуже подобається місцевість. Джеррі, Фейт, Уна і Карл завжди шукають пригод, тому активно потрапляють в різні неприємності. Згодом у них зав’язується дружба з молодшими дітьми Блайтів.

Джему Блайту спадає на думку створити Клуб зразкової поведінки, який покликаний привчити дітлахів пана Мередіта до вишуканих манер. Діти радіють життю і проводять час, насолоджуючись щасливими моментами безтурботного дитинства.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Веселкова долина» Люсі Мод Монтгомері українською мовою, то станете свідками дорослішання веселої дитячої компанії, їх змін у світогляді та долях.

Скачати книгу «Веселкова долина» Люсі Мод Монтгомері безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Веселкова Долина» Люсі Мод Монтгомері

Рекомендації

Відгуки на книгу «Веселкова Долина» Люсі Мод Монтгомері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *