«Веселий цвинтар» Василь Стус

«Веселий цвинтар» Василь Стус

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1418 переглядів
1418 переглядів

Про книгу «Веселий цвинтар» Василя Стуса

Славнозвісний український поет-шістдесятник, політв’язень і Герой України Василь Стус навіть після своєї смерті продовжує бентежити серця та закликати до дій.
Книга «Веселий цвинтар» – поетичний збірник, в якому автор представляє своє філософське бачення навколишнього світу. Інколи жорстко, інколи нескладно, холодно та гостро він доносить до читача свої прості істини.

Безсумнівно, довготривале перебування за гратами радикально вплинуло на творчість поета-бунтівника, але не затвердило його серце. Наприклад, в одному із віршів, що увійшли до збірника, автор бачить красу навіть у колючому дроті, яким обмотана територія колонії. В’язні посадили біля огорожі паростки винограду, півонії та жоржини і прекрасна запашна зелень прикрасила страшну стіну.

Читати онлайн книгу «Веселий цвинтар» Василя Стуса українською мовою радимо не тільки прихильникам поезії, а й всім, хто не уникає філософських роздумів і сміливо дивиться у вічі правді, якою б неприємною вона не була.

Знайоме багатьом відчуття, ніби ти відокремлений від свого тіла, теж не оминуло поета. Віршем він передає всю ту біль, яку відчуває людина, не прийнята самим собою:
«… Очужілий в своєму тілі.

І, кавалок болю,
і, самозамкнений, у тьмущій тьмі завис…»
Радимо скачати книгу «Веселий цвинтар» Василя Стуса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Глибокі роздуми спонукають по-новому подивитись на природу речей.

Завантажити безкоштовно книгу «Веселий цвинтар» Василя Стуса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Веселий цвинтар» Василя Стуса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *