«Вежа блазнів» Анджей Сапковський

«Вежа блазнів» Анджей Сапковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
199 переглядів
199 переглядів

Про книгу «Вежа блазнів» Анджея Сапковского

Книга «Вежа блазнів» – перша частина легендарної трилогії Анджея Сапковського «Сага про Рейневана». Письменник з головою занурює читача в епоху Середньовіччя, відкриваючи йому всі тонкощі тодішніх воєн і бойових дій, лицарських походів, інквізиторських багать, знецінення людського життя під час лікування від смертельних хвороб. Серед цього антуражу намагається вижити головний герой – романтичний Рейнмар, якого переслідували за чорнокнижництво та зваблення заміжньої жінки.

У роман «Вежа блазнів» дуже витончено й непомітно вплетені магія і фантастична складова – починаючи читати онлайн цей надзвичайний твір, навіть не помічаєш, де в сюжеті вигадка, а де – реальні історичні факти. Ця пригодницька історія досить пізнавальна і повчальна – читачі дізнаються про перебіг гуситських війн, топографічні особливості деяких польських міст XV сторіччя, а також деталі публічної страти відьом та колдунів через спалення їх на площах. У книзі багато суперечливих роздумів про політику та соціальні стосунки, місце релігії у житті людей, що стимулює читача також включитися в обговорення та висловити свою позицію.

Анджей Сапковський створив справжній авантюрний роман, що змушує читача затамувати подих та просуватися разом з відважним героєм далі, незважаючи на численні перешкоди та смертельну небезпеку. Поступово образ Рейнмара стає все чіткішим – читачі дізнаються про його лікувальні та чаклунські можливості, а також його найближчих друзів – досить цікавих і неоднозначних персонажів. Завдяки магічним вставкам книга перетворюється на унікальну історичну казку, а іронічна манера написання робить її читання легким і захоплюючим.

Це строкате середньовічне полотно – реальна картина двадцятих років XV століття, що вражає своєю деталізацією. Вежа блазнів – символ цього твору – своєрідна тюрма та одночасно місце для психічно хворих людей, що знаходиться під владою інквізиції. Усі прихильники середньовічного фентезі можуть скачати «Вежа блазнів» Анджея Сапковського на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо нашим відвідувачам найзручніші формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вежа блазнів» Анджея Сапковского