«Вічник» Мирослав Дочинець

«Вічник» Мирослав Дочинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2210 переглядів
2210 переглядів

Про книгу «Вічник» Мирослава Дочинця

Андрій Ворон – старець, якому більше 100 років, фігура вигадана – збірний образ українця, що багато пережив і бачив за свій довгий вік. І тепер, на схилі літ, він має що сказати потомкам…

Книга «Вічник» – не повчає, вона на прикладі історії одного життя показує, як досягти щастя, фізичного та морального здоров’я, дожити до глибокої старості.

Зараз дуже модно дивитись відео та слухати настанови різних гуру та психологів – знавців людських душ. Але вони, як правило, живуть далеко, на іншому кінці світу. Або, взагалі, в великих мегаполісах – модно одягнені молодики та жіночки розповідають на камеру, як нам краще жити. Та мало хто враховує середовище, де проживає людина. Ще менше хто звертається за допомогою до природи та мудрості предків, враховує менталітет окремого народу, звички, які сформувались протягом поколінь.

Радимо читати онлайн книгу «Вічник» Мирослави Дочинець українською мовою. Вона написана для українців та близьких їм по духу народів слов’янської групи. Справжня якісна українська література, якісно нового рівня. 

В творі надаються деякі народні методи лікування хвороб. Не слід приймати це, як панацею. Адже всім відомого, що для одного може бути ліками, для іншого – отрутою. 

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Вічник» Мирослави Дочинець безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Інколи, для перезагрузки, варто звертатись до природи – вона могутня!

Завантажити безкоштовно книгу «Вічник» Мирослава Дочинця

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вічник» Мирослава Дочинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *