«Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослав Дочинець

«Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослав Дочинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16240 переглядів

Короткий зміст книги «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця (анотація)

Андрій Ворон – старець, якому більше 100 років, фігура вигадана – збірний образ українця, що багато пережив і бачив за свій довгий вік. І тепер, на схилі літ, він має що сказати потомкам…

Книга «Вічник» – не повчає, вона на прикладі історії одного життя показує, як досягти щастя, фізичного та морального здоров’я, дожити до глибокої старості.

Зараз дуже модно дивитись відео та слухати настанови різних гуру та психологів – знавців людських душ. Але вони, як правило, живуть далеко, на іншому кінці світу. Або, взагалі, в великих мегаполісах – модно одягнені молодики та жіночки розповідають на камеру, як нам краще жити. Та мало хто враховує середовище, де проживає людина. Ще менше хто звертається за допомогою до природи та мудрості предків, враховує менталітет окремого народу, звички, які сформувались протягом поколінь.

Радимо читати онлайн книгу «Вічник» Мирослави Дочинець українською мовою. Вона написана для українців та близьких їм по духу народів слов’янської групи. Справжня якісна українська література, якісно нового рівня. 

В творі надаються деякі народні методи лікування хвороб. Не слід приймати це, як панацею. Адже всім відомого, що для одного може бути ліками, для іншого – отрутою. 

На нашому літературному порталі можна скачати книгу «Вічник» Мирослави Дочинець безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Інколи, для перезагрузки, варто звертатись до природи – вона могутня!

Слухати аудіокнигу «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Вічник. Сповідь на перевалі духу» Мирослава Дочинця

2 відповіді до “Вічник. Сповідь на перевалі духу”

  1. Антоніна Антоніна сказав:

    Вау, трохи несподіваною для мене стала книжка Вічник, зізнаюсь до цього я багато читала історичних пригод, але подібного ще не бачила. Вона не просто про чиюсь історію, вона більше розкриває суть людини, яка читає. Я відчула це на собі, рекомендую.

  2. Барбара Барбара сказав:

    Я дуже довго готувалась, перед прочитанням книги «Вічник». Для мене ця книга — екскурс в чуже життя, наповнена як радостями, так і біллю. Вона не навчила мене як правильно жити, але вона допомогла мені зрозуміти, що в житті важливе, а на що не варто звертати уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *