«Від долі не втечеш!» Інна Романова

«Від долі не втечеш!» Інна Романова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
979 переглядів
979 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Від долі не втечеш!» Інни Романової (анотація)

Він зведе мене з розуму, ну, чи я його! Як можна бути настільки впевненим у собі, наполегливим, це вже схоже на хворобу!

Вона спокійна, врівноважена, стресостійка, ефективна, ну просто ідеальна! Як такою взагалі можна бути, це вже схоже на хворобу!

Кіра і Тимофій – бос і особистий асистент, завжди разом, спрацьовані ідеально, обоє красиві, молоді та талановиті у бізнесі.

Протистояння характерів, офісні суперечки, романтика, і, звичайно ж, справжнє кохання.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Від долі не втечеш!» Інни Романової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Від долі не втечеш!» Інни Романової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *