«Від гвинта» Геннадій Евгеньович Ангелов

«Від гвинта» Геннадій Евгеньович Ангелов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Від гвинта» Геннадія Ангелова

“Від гвинта” – це книга, створена з двох частин, органічно переплетених між собою – минулим і теперішнім. На прикладі цього роману Геннадій Євгенович Ангелов показав можливість змінити минуле та вплинути на майбутнє, повертаючись до періоду воєнних років.

Головний герой твору Михайло Дьомін – звичайний офісний працівник сучасності, яких ми зустрічаємо на кожному кроці. Втративши свідомість від утоми на робочому місці, він опиняється в минулому – доля переносить його в 1942 рік, на окуповану фашистами територію. Тепер Михайло – льотчик бойового літака, і кожного дня перед ним стають важливі задачі з порятунку своєї батьківщини, врятування себе та своїх товаришів. Чи витримає головний герой такі випробування?

Тема попаданства не нова в літературі, і найголовніше тут – порівняти дві різні епохи та показати взаємозв’язок між ними. Геннадій Євгенович Ангелов зробив це блискуче. Починаючи читати книгу “Від гвинта”, яскраво уявляєш ту жахливу атмосферу з безкінечними пострілами, розривами снарядів та багатьма смертями. Іноді повертаючись за сюжетом у сучасність, читач бачить дуже разючу різницю між усім – характерами людей, їхніми цінностями, ставленням до оточуючих.

“Родзинкою” цієї хвилюючої історії є те, що вона побудована на основі реальних подій. Вивчивши велику кількість історичних джерел та історій радянських героїв, автор створив ціле полотно тієї епохи з описом побуту українських селян, їхніх страждань від німецьких загарбників, бойових дій радянських солдатів, стосунків між товаришами.

Знайшлося місце тут і романтичним моментам. Мова твору дуже легка та образна, тому читання захоплює неймовірно. Чи повернеться відважний льотчик з майбутнього у свої часи, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати до кінця цю драматичну розповідь.

Книга “Від гвинта” допомагає сучасному читачу пройнятися історією та подвигами свого народу, стати свідком того, що на них чекало у ті жахливі роки. Проте цей твір – не лише гостросюжетна драма, з якою можна цікаво провести час, а й глибока філософія нашого життя. Головний герой своєю поведінкою та роздумами доводить, що кожен з нас має свою місію, і доля сама вирішує, коли її треба виконати.

Завантажити безкоштовно книгу «Від гвинта» Геннадія Ангелова

Завантажити книгу «Від гвинта» у форматі:

Рекомендації

Провина зірок
Провина зірок Джон Грін
Першому гравцеві приготуватися
Першому гравцеві приготу... Ернест Клайн
Двійник
Двійник Тесс Ґеррітсен
Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг

Відгуки на книгу «Від гвинта» Геннадія Ангелова