«Від гвинта» Генадій Євгенійович Ангелов

«Від гвинта» Генадій Євгенійович Ангелов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1064 переглядів
1064 переглядів

Про книгу «Від гвинта» Генадія Євгенійовича Ангелова

“Від гвинта” – це книга, створена з двох частин, органічно переплетених між собою – минулим і теперішнім. На прикладі цього роману Геннадій Євгенович Ангелов показав можливість змінити минуле та вплинути на майбутнє, повертаючись до періоду воєнних років.

Головний герой твору Михайло Дьомін – звичайний офісний працівник сучасності, яких ми зустрічаємо на кожному кроці. Втративши свідомість від утоми на робочому місці, він опиняється в минулому – доля переносить його в 1942 рік, на окуповану фашистами територію. Тепер Михайло – льотчик бойового літака, і кожного дня перед ним стають важливі задачі з порятунку своєї батьківщини, врятування себе та своїх товаришів. Чи витримає головний герой такі випробування?

Тема попаданства не нова в літературі, і найголовніше тут – порівняти дві різні епохи та показати взаємозв’язок між ними. Геннадій Євгенович Ангелов зробив це блискуче. Починаючи читати книгу “Від гвинта”, яскраво уявляєш ту жахливу атмосферу з безкінечними пострілами, розривами снарядів та багатьма смертями. Іноді повертаючись за сюжетом у сучасність, читач бачить дуже разючу різницю між усім – характерами людей, їхніми цінностями, ставленням до оточуючих.

“Родзинкою” цієї хвилюючої історії є те, що вона побудована на основі реальних подій. Вивчивши велику кількість історичних джерел та історій радянських героїв, автор створив ціле полотно тієї епохи з описом побуту українських селян, їхніх страждань від німецьких загарбників, бойових дій радянських солдатів, стосунків між товаришами.

Знайшлося місце тут і романтичним моментам. Мова твору дуже легка та образна, тому читання захоплює неймовірно. Чи повернеться відважний льотчик з майбутнього у свої часи, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати до кінця цю драматичну розповідь.

Книга “Від гвинта” допомагає сучасному читачу пройнятися історією та подвигами свого народу, стати свідком того, що на них чекало у ті жахливі роки. Проте цей твір – не лише гостросюжетна драма, з якою можна цікаво провести час, а й глибока філософія нашого життя. Головний герой своєю поведінкою та роздумами доводить, що кожен з нас має свою місію, і доля сама вирішує, коли її треба виконати.

Скачати безкоштово книгу «Від гвинта» Генадія Євгенійовича Ангелова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Від гвинта» Генадія Євгенійовича Ангелова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *