«Від нуля до одиниці» Пітер Тіль

«Від нуля до одиниці» Пітер Тіль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2853 переглядів
2853 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля (анотація)

Книга «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля була опублікована у 2014 році і одразу ж стала бестселером. Її автором став успішний підприємець, інвестор та співзасновник міжнародної електронної платіжної системи, яку всі знають під назвою PayPal.

Він добре знає теорію підприємництва, а ще краще – практику, бо перевірив усе на досвіді власного бізнесу. Ба більше, він створив власний метод, який названо його іменем. Цей метод вважається парадоксальним, але люди, які вже встигли ним скористатись, стверджують, що він дійсно дієвий.

Книга буде особливо корисною для тих, хто готується запускати свій стартап, оскільки в ній є вся необхідна інформація, щоб справа стала успішною і конкурентоспроможною. Тут можна знайти інформацію, наприклад, про те, як вирахувати цінність стартапу, як прибуток не лише зберегти, а ще й збільшити, залишаючись при цьому на одному рівні з конкурентами, а то й випереджаючи їх.

А ще автор нагадує про те, що підприємцю варто цінувати людей, які на нього працюють або просто допомагають його справі триматись на плаву і розвиватись, бо самотужки впоратись неможливо, особливо, якщо конкурентна боротьба посилюється щодня.

Найголовніша ідея, яку викладено у цій книзі, полягає у тому, що можливостей для реалізації ідей навколо дуже багато, потрібно просто навчитись їх помічати. А навіть якщо ви цього не бачите, то їх можна створити і самотужки, якщо, звісно, є бажання.

Слухати аудіокнигу «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля онлайн українською мовою безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Від нуля до одиниці» Пітера Тіля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *